Nowinki z Ultimate Games! #3

Kolejny tydzień i kolejna porcja nowinek od Ultimate Games. Zaczniemy od czegoś naprawdę mocnego, bo otrzymaliśmy DEMO do Ultimate Fishing Simulator! Może to oznaczać tylko tyle, że twórcy są już naprawdę blisko ukończenia tytułu. Dajcie znać jak Wasze wrażenie z dema!

Skoro jesteśmy już przy symulatorach, to sprawdźcie koniecznie Train Station Renovation na Nintendo Switch! Twoim zadaniem jest odbudowa starej stacji kolejowej i uruchomienie linii kolejowych na nowo. Drugim ciekawym symulatorem, który znajdziecie na platformie Steam jest Castle Flipper. Zostaniesz średniowiecznym budowniczym, który odbuduje królestwo i zaprojektuje je według własnych potrzeb. Natomiast dla wszystkich fanów motocykli, polecamy Motorcycle Mechanic Simulator dostępny na Nintendo Switch. Skupujesz motocykle, które podrasowujesz według własnych upodobań. Jazda testowa jest oczywiście jak najbardziej wskazana!

Ultimate Games prezentuje bardzo ciekawą grę logiczną opartą na zasadach gry turowej. W Detective Puz odkryjesz 40 unikalnych poziomów, w których musisz przechytrzyć swoich wrogów tak, aby jako pierwszy dotrzeć do kryształu. Grą bardziej dynamiczną i nastawioną na akcję jest Ziggy The Chaser! Pokierujesz w niej uroczym słoniem, który przemierza krainę pełną pułapek i niebezpieczeństw zbierając diamenty i szukając wyjścia. Dostępna na Nintendo Switch.

Mamy też coś dla fanów gier FPP w mrocznym klimacie. W grze Poltergeist Crusader zanurzysz się w głęboko ukryte katakumby, by swoją kataną i krzyżem eliminować nieumarłych. Przeprowadzając egzorcyzmy uważaj na swój pasek zdrowia. Gra dostępna na Nintendo Switch.


———
#goldeneggsstudio #ultimategames #gamingfactory #steam #nintendo #nintendoswitch #goldeneggsstudio #ultimategames #gamingfactory #steam #nintendo #nintendoswitch #gry #gaming #gamer #ultimatefishingsimulator #trainstationrenovation #castleflipper #motorcyclemechanicsimulator #detectivepuz #ziggythechaser #poltergeistcrusader #simulatorgames #fppgames #actiongames #logicalgames #turnbasedgames

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Nowinki z Ultimate Games! #2

Następny Wpis

Nowinki z Ultimate Games! #4

Powiązane wpisy

Cyberpunk 2077 – co nowego?

SZACH MACH #2: 15 lutego odbyła się transmisja organizowana na platformie Twitch, na której zostały zaprezentowane nowości na temat aktualizacji „nieszczęsnego” Cyberpunka 2077. Czy po ponad roku od premiery jesteśmy w stanie powiedzieć, że tytuł został naprawiony, spełniając oczekiwania graczy?
Więcej

4 pomysły na skuteczny gaming marketing

Branża gamingowa odnotowuje kolejne rekordy. W Polsce niemal 20 mln osób regularnie sięga po gry na różnych platformach - wynika z raportu The Game Industry of Poland 2021. Coraz więcej marek dostrzega potencjał gamingu w komunikacji marketingowej. Pandemia i konieczność zwrócenia się w stronę wirtualnego świata przyspieszyły rozwój gaming marketingu.
Więcej
Dołącz do naszej
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy inwestowania i ciekawostki z rynku.
społeczności
Dołącz do naszego
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy i ciekawostki.
NewsletterA