Nowinki z Ultimate Games! #3

Kolejny tydzień i kolejna porcja nowinek od Ultimate Games. Zaczniemy od czegoś naprawdę mocnego, bo otrzymaliśmy DEMO do Ultimate Fishing Simulator! Może to oznaczać tylko tyle, że twórcy są już naprawdę blisko ukończenia tytułu. Dajcie znać jak Wasze wrażenie z dema!

Skoro jesteśmy już przy symulatorach, to sprawdźcie koniecznie Train Station Renovation na Nintendo Switch! Twoim zadaniem jest odbudowa starej stacji kolejowej i uruchomienie linii kolejowych na nowo. Drugim ciekawym symulatorem, który znajdziecie na platformie Steam jest Castle Flipper. Zostaniesz średniowiecznym budowniczym, który odbuduje królestwo i zaprojektuje je według własnych potrzeb. Natomiast dla wszystkich fanów motocykli, polecamy Motorcycle Mechanic Simulator dostępny na Nintendo Switch. Skupujesz motocykle, które podrasowujesz według własnych upodobań. Jazda testowa jest oczywiście jak najbardziej wskazana!

Ultimate Games prezentuje bardzo ciekawą grę logiczną opartą na zasadach gry turowej. W Detective Puz odkryjesz 40 unikalnych poziomów, w których musisz przechytrzyć swoich wrogów tak, aby jako pierwszy dotrzeć do kryształu. Grą bardziej dynamiczną i nastawioną na akcję jest Ziggy The Chaser! Pokierujesz w niej uroczym słoniem, który przemierza krainę pełną pułapek i niebezpieczeństw zbierając diamenty i szukając wyjścia. Dostępna na Nintendo Switch.

Mamy też coś dla fanów gier FPP w mrocznym klimacie. W grze Poltergeist Crusader zanurzysz się w głęboko ukryte katakumby, by swoją kataną i krzyżem eliminować nieumarłych. Przeprowadzając egzorcyzmy uważaj na swój pasek zdrowia. Gra dostępna na Nintendo Switch.


———
#goldeneggsstudio #ultimategames #gamingfactory #steam #nintendo #nintendoswitch #goldeneggsstudio #ultimategames #gamingfactory #steam #nintendo #nintendoswitch #gry #gaming #gamer #ultimatefishingsimulator #trainstationrenovation #castleflipper #motorcyclemechanicsimulator #detectivepuz #ziggythechaser #poltergeistcrusader #simulatorgames #fppgames #actiongames #logicalgames #turnbasedgames

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Nowinki z Ultimate Games! #2

Następny Wpis

Nowinki z Ultimate Games! #4

Powiązane wpisy

6 zasad Cialdiniego. Reguły wywierania wpływu w praktyce biznesowej

6 zasad wywierania wpływu przedstawionych przez Roberta Cialdiniego to wiedza, która pozwala lepiej poznać proces podejmowania decyzji przez klientów, a także skuteczniej zawierać umowy oraz transakcje. Uniwersalność, ponadczasowość i prostota sprawiają, że reguły mają zastosowanie w sprzedaży, zarządzaniu zespołem czy współpracy z dostawcami. Na czym polegają zasady Cialdiniego i jak korzystać z nich w praktyce biznesowej?
Więcej

Ponad 50 miliardów urządzeń podłączonych do sieci do 2030 roku, czyli jak branża IoT zmienia rzeczywistość

Internet Rzeczy (ang. Internet of Things, IoT) to rozwiązania, które coraz powszechniej wkraczają w rzeczywistości pojedynczych użytkowników i dużych organizacji. Smart Home, inteligentne systemy samochodowe czy lodówka, która samodzielnie zamawia brakujące produkty… szacunki wskazują, że na świecie będzie ponad 50 miliardów urządzeń podłączonych do sieci. Rozwiązania oferowane przez branżę IoT stają się coraz popularniejsze, a korzyści z ich stosowania docierają do rosnącej liczby użytkowników.
Więcej
Dołącz do naszej
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy inwestowania i ciekawostki z rynku.
społeczności
Dołącz do naszego
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy i ciekawostki.
NewsletterA