fbpx

Nowinki z Ultimate Games! #4

Avatar photo

Cześć! Zapraszamy na przegląd najciekawszych tytułów, które przygotowało dla was Ultimate Games! W większości z nich sprawdzimy swoją zręczność, a także celność. Znalazł się też jeden obiecujący survival!

Lost Viking to ciekawe połączenie survivalu z grą RPG, w której pokierujemy losami jednego z wikingów, którego towarzysze wpadli w pułapkę. Przemierzasz świat wraz ze swoim wilczym kompanem, gdzie będziesz zmuszony nie tylko przetrwać, ale odpowiednio zarządzać czasem, przestrzenią i energią w drodze do celu. Gra już wkrótce dostępna na Steam.

Foodtruck Arena to wyjątkowe połączenie futbolu i walki samochodów. Zostań jednym z legendarnych szefów kuchni i weź udział w niezapomnianym turnieju. Walcz z potężnymi przeciwnikami i wspinaj się na szczyt kulinarnego świata!

W Colossus Mission przetestujesz swoje umiejętności pilotowania międzygalaktycznego statku w nieprzyjaznym środowisku pełnym dryfujących asteroidów. Czekają na Ciebie 73 poziomy z różnymi, niebezpiecznymi pułapkami. Uważaj, bo niektóre z nich są naprawdę bardzo trudne!

Jeśli kiedykolwiek chciałeś sprawdzić się w roli łucznika to koniecznie sprawdź Super Archer. Przed Tobą turniej strzelecki, w którym liczy się każde celne trafienie w tarczę, ponieważ liczba strzał maleje z każdym oddanym strzałem.

Woodcutter jest klasyczną platformówką, w której jako drwal staramy się odzyskać swojego porwanego syna. Przemierzamy lasy, bagna oraz morza w 50 dostępnych poziomach. Zmierzymy się z dzikimi stworzeniami, które staną nam na drodze.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się czy praca na farmie to coś dla Ciebie to sprawdź Farming Life! Stwórz własną farmę, sadź warzywa i owoce, zbieraj plony, zatrudniaj pracowników, opiekuj się zwierzętami. Kupuj sprzęt rolniczy oraz zarządzaj pracownikami.


———
#goldeneggsstudio #ultimategames #gamingfactory #steam #nintendo #nintendoswitch #xbox #microsoft #gry #gaming #gamer #farminglife #arcadegames #lostviking #survivalgames #woodcutter #platformgames #actiongames #superarcher #colossusmission #foodtruckarena #footballgames

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Nowinki z Ultimate Games! #3

Następny Wpis

Młodzi startupowcy, którzy chcą zmienić świat

Powiązane wpisy

ChatGPT został CEO startupu. Jak sobie poradził?

ChatGPT (Generative Pre-trained Transformer), model opracowany przez firmę OpenAI bije w ostatnim czasie rekordy popularności. Internauci prześcigają się w tworzeniu zabawnych scenariuszy, firmy zaś znajdują kolejne zastosowania sztucznej inteligencji w automatyzacji i rozwoju swojego biznesu. João Ferrão dos Santos, inżynier i marketingowiec zajmujący się wsparciem strategicznym dla startupów postanowił przeprowadzić eksperyment, w którym założył startup i przekazał sztucznej inteligencji podejmowanie wszystkich decyzji. Jaki był tego efekt?
Avatar photo
Więcej

Kryptowaluty, NFT, kolekcjonerskie zabawki – sposób na fortunę?

Trwająca pandemia koronawirusa mocno uderzyła w światowe rynki finansowe. Krwawe przeceny na giełdach i późniejsze, spektakularne odbicia po to, by za jakiś czas zanurkować znowu? Rosnące rentowności obligacji, które powodują, że papiery dłużne nie są już dość przewidywalną oazą spokoju? To aktualna rzeczywistość. Nie dziwi więc, że inwestorzy szukają alternatyw dla tradycyjnych form inwestowania.
Avatar photo
Więcej