fbpx

Nowinki z Ultimate Games! #4

Avatar photo

Cześć! Zapraszamy na przegląd najciekawszych tytułów, które przygotowało dla was Ultimate Games! W większości z nich sprawdzimy swoją zręczność, a także celność. Znalazł się też jeden obiecujący survival!

Lost Viking to ciekawe połączenie survivalu z grą RPG, w której pokierujemy losami jednego z wikingów, którego towarzysze wpadli w pułapkę. Przemierzasz świat wraz ze swoim wilczym kompanem, gdzie będziesz zmuszony nie tylko przetrwać, ale odpowiednio zarządzać czasem, przestrzenią i energią w drodze do celu. Gra już wkrótce dostępna na Steam.

Foodtruck Arena to wyjątkowe połączenie futbolu i walki samochodów. Zostań jednym z legendarnych szefów kuchni i weź udział w niezapomnianym turnieju. Walcz z potężnymi przeciwnikami i wspinaj się na szczyt kulinarnego świata!

W Colossus Mission przetestujesz swoje umiejętności pilotowania międzygalaktycznego statku w nieprzyjaznym środowisku pełnym dryfujących asteroidów. Czekają na Ciebie 73 poziomy z różnymi, niebezpiecznymi pułapkami. Uważaj, bo niektóre z nich są naprawdę bardzo trudne!

Jeśli kiedykolwiek chciałeś sprawdzić się w roli łucznika to koniecznie sprawdź Super Archer. Przed Tobą turniej strzelecki, w którym liczy się każde celne trafienie w tarczę, ponieważ liczba strzał maleje z każdym oddanym strzałem.

Woodcutter jest klasyczną platformówką, w której jako drwal staramy się odzyskać swojego porwanego syna. Przemierzamy lasy, bagna oraz morza w 50 dostępnych poziomach. Zmierzymy się z dzikimi stworzeniami, które staną nam na drodze.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się czy praca na farmie to coś dla Ciebie to sprawdź Farming Life! Stwórz własną farmę, sadź warzywa i owoce, zbieraj plony, zatrudniaj pracowników, opiekuj się zwierzętami. Kupuj sprzęt rolniczy oraz zarządzaj pracownikami.


———
#goldeneggsstudio #ultimategames #gamingfactory #steam #nintendo #nintendoswitch #xbox #microsoft #gry #gaming #gamer #farminglife #arcadegames #lostviking #survivalgames #woodcutter #platformgames #actiongames #superarcher #colossusmission #foodtruckarena #footballgames

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Nowinki z Ultimate Games! #3

Następny Wpis

Młodzi startupowcy, którzy chcą zmienić świat

Powiązane wpisy

Kiedy koniec gotówki w Polsce?

Rozwój płatności bezdotykowych sprawia, że coraz częściej pojawiają się pytania dotyczące przyszłości gotówki. Z danych przedstawionych przez firmę De La Rue będącą jednym z największych globalnych producentów banknotów wynika, że popyt osiągnął najniższy poziom od 20 lat. W Polsce w lutym br. zanotowano spadek ilości gotówki w obiegu wynoszący 1,7 proc. rok do roku. Jak podają eksperci był to pierwszy wynik od 13 lat. Chociaż m.in. Europejski Bank Centralny przekonuje, że w przyszłości gotówka nie zniknie z obiegu, zdania specjalistów są podzielone.
Avatar photo
Więcej