fbpx

Nowinki z Ultimate Games! #2

Avatar photo

Witajcie w przeglądzie nowinek ze świata gier Ultimate Games. Sprawdźmy, co tym razem przygotowała dla nas wytwórnia i jakie są najgorętsze tytuły najbliższych miesięcy.

Przypatrzmy się najpierw grom z gatunku horror, których w naszym zestawieniu jest najwięcej. Na początek dwie gry typu point’n’click. Pierwsza z nich to Bad Dream: Fever. Jest to gra w mrocznym klimacie horroru, w której odkrywasz zagadki świata opanowanego przez wirus. Zajrzysz do wielu zakamarków, gdzie kryją się stworzenia z Twoich najgorszych koszmarów. Druga to Bad Dream: Coma, gdzie podróżujesz przez surrealistyczną i niepokojącą krainę snów podejmując decyzje, od których będzie zależał dalszy przebieg gry.

Perseverance: Part 1 jest pierwszą częścią dramatycznego horroru, który opowiada historię dwóch bohaterów. Ich ścieżki spotykają się w samym środku okropnych wydarzeń. Natomiast w Mercyful Flames, czyli połączeniu detektywistycznej gry RPG z horrorem przeniesiesz się do mrocznego świata, który opętany jest przez wiedźmy, demony i heretyków. Jesteś inkwizytorem, a Twoim zadaniem jest pozbyć się wszystkich diabelskich istot.

Dla każdego, kto nie lubi się bać i woli coś wymagającego sprytu i zręczności Ultimate Games przygotowało dwa świetne slashery w 2D. Na początek Down To Hell. Jest to dynamiczna siekanka, w której samotny szermierz przemierza krainę pełną piekielnych stworów. Wykonując spektakularne kombosy pokonasz kreatury i zmierzysz się z bossem. Wszystko w rytm mocnej i agresywnej muzyki metalowej.

Kolejny ze slasherów to Boss Rush – Mitology. Wcielisz się w rycerza wyposażonego w miecz, którym pokonuje potężnych bossów prosto ze świata mitologii. Każdy boss to nowe zdolności dla Twojego bohatera. Sprawdź czy poradzisz sobie z nimi wszystkimi.

Na koniec coś dużo lżejszego, ponieważ przenosimy się na… fermę kur! Chicken Rider jest grą typu endless runner, w której jako niedźwiedź polarny walczysz o wolność zwierząt! Dosiądź rumaka, którym jest nieustraszony kurczak i uciekaj przed stworami zbierając punkty i potężne power upy pomagające Ci w tej niezwykłej misji.


———
#goldeneggsstudio #ultimategames #gamingfactory #steam #nintendo #nintendoswitch #gry #gaming #gamer #microsoft #xbox #chickenrider #bossrushmitology #downtohell #mercyfulflames #perserverancepart1 #baddreamcoma #baddreamfever #horrorgames #pointnclick #slasher #actiongames #endlessrunner

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Nowinki z Ultimate Games!

Następny Wpis

Nowinki z Ultimate Games! #3

Powiązane wpisy

5 pytań do: Revenge Studios. Wciągające fabuły i niepowtarzalna estetyka w jednym

Revenge Studios to zespół kreujący niezwykłe historie, na długo pozostające w głowach i sercach graczy. Połączenie wiedzy i doświadczenia grupy weteranów gamingu z koncepcjami uzdolnionych artystów pozwala tworzyć niepowtarzalne fabuły. Studio przykłada uwagę do detali i nowatorskich rozwiązań dostarczając graczom emocjonalną rozgrywkę na najwyższym poziomie.
Avatar photo
Więcej

Krzyżacy po chińsku? Zbliża się premiera “The Knights of the Cross”

W świecie gier wideo często dochodzi do spotkań różnych kultur i gatunków. Jednym z najciekawszych przykładów ostatnich lat jest gra "The Knights of the Cross" stworzona przez Olive Panda Studio i nawiązująca do "Krzyżaków" autorstwa Henryka Sienkiewicza. Polscy gracze powinni przygotować się na luźną adaptację. Gra "The Knights of the Cross" to innowacyjne połączenie polskiej literatury i japońskiego stylu anime.Premiera już 20 lipca 2023 roku.
Avatar photo
Więcej