fbpx

Nowinki z Ultimate Games! #2

Avatar photo

Witajcie w przeglądzie nowinek ze świata gier Ultimate Games. Sprawdźmy, co tym razem przygotowała dla nas wytwórnia i jakie są najgorętsze tytuły najbliższych miesięcy.

Przypatrzmy się najpierw grom z gatunku horror, których w naszym zestawieniu jest najwięcej. Na początek dwie gry typu point’n’click. Pierwsza z nich to Bad Dream: Fever. Jest to gra w mrocznym klimacie horroru, w której odkrywasz zagadki świata opanowanego przez wirus. Zajrzysz do wielu zakamarków, gdzie kryją się stworzenia z Twoich najgorszych koszmarów. Druga to Bad Dream: Coma, gdzie podróżujesz przez surrealistyczną i niepokojącą krainę snów podejmując decyzje, od których będzie zależał dalszy przebieg gry.

Perseverance: Part 1 jest pierwszą częścią dramatycznego horroru, który opowiada historię dwóch bohaterów. Ich ścieżki spotykają się w samym środku okropnych wydarzeń. Natomiast w Mercyful Flames, czyli połączeniu detektywistycznej gry RPG z horrorem przeniesiesz się do mrocznego świata, który opętany jest przez wiedźmy, demony i heretyków. Jesteś inkwizytorem, a Twoim zadaniem jest pozbyć się wszystkich diabelskich istot.

Dla każdego, kto nie lubi się bać i woli coś wymagającego sprytu i zręczności Ultimate Games przygotowało dwa świetne slashery w 2D. Na początek Down To Hell. Jest to dynamiczna siekanka, w której samotny szermierz przemierza krainę pełną piekielnych stworów. Wykonując spektakularne kombosy pokonasz kreatury i zmierzysz się z bossem. Wszystko w rytm mocnej i agresywnej muzyki metalowej.

Kolejny ze slasherów to Boss Rush – Mitology. Wcielisz się w rycerza wyposażonego w miecz, którym pokonuje potężnych bossów prosto ze świata mitologii. Każdy boss to nowe zdolności dla Twojego bohatera. Sprawdź czy poradzisz sobie z nimi wszystkimi.

Na koniec coś dużo lżejszego, ponieważ przenosimy się na… fermę kur! Chicken Rider jest grą typu endless runner, w której jako niedźwiedź polarny walczysz o wolność zwierząt! Dosiądź rumaka, którym jest nieustraszony kurczak i uciekaj przed stworami zbierając punkty i potężne power upy pomagające Ci w tej niezwykłej misji.


———
#goldeneggsstudio #ultimategames #gamingfactory #steam #nintendo #nintendoswitch #gry #gaming #gamer #microsoft #xbox #chickenrider #bossrushmitology #downtohell #mercyfulflames #perserverancepart1 #baddreamcoma #baddreamfever #horrorgames #pointnclick #slasher #actiongames #endlessrunner

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Nowinki z Ultimate Games!

Następny Wpis

Nowinki z Ultimate Games! #3

Powiązane wpisy

Apple ma poważne problemy na rynku azjatyckim

Chińskie władze wprowadziły kontrowersyjny zakaz używania iPhone'ów przez swoich urzędników, co wywołało falę niepokoju i spekulacji wśród pracowników firm w całym kraju. Zakaz, który początkowo dotyczył urzędników centralnych, został rozszerzony na pracowników administracji lokalnej i państwowych przedsiębiorstw. To nie jedyne problemy Apple. Z czym jeszcze mierzy się jedna z najpotężniejszych firm na rynku?
Avatar photo
Więcej

6 zasad Cialdiniego. Reguły wywierania wpływu w praktyce biznesowej

6 zasad wywierania wpływu przedstawionych przez Roberta Cialdiniego to wiedza, która pozwala lepiej poznać proces podejmowania decyzji przez klientów, a także skuteczniej zawierać umowy oraz transakcje. Uniwersalność, ponadczasowość i prostota sprawiają, że reguły mają zastosowanie w sprzedaży, zarządzaniu zespołem czy współpracy z dostawcami. Na czym polegają zasady Cialdiniego i jak korzystać z nich w praktyce biznesowej?
Avatar photo
Więcej

Polskie firmy nie wykorzystują potencjału chmury

Czy polskie firmy są gotowe na cyfrową transformację? Z raportu przygotowanego przez Public First na zlecenie Amazon Web Services wynika, że jedynie 15 proc. organizacji w Polsce korzysta z chmury obliczeniowej, niecałe 20 proc. z AI, a nieco ponad 8 proc. z big data. Tymczasem według założeń UE do 2030 roku w każdym z wymienionych obszarów ma zostać osiągnięty cel wynoszący 75 proc. Autorzy zwracają uwagę, że już zwiększenie wykorzystania chmury w małych firmach na terenie UE doprowadzi do wzrostu gospodarki o 10 proc. a w Polsce wzrostu PKB o 0,4 proc. czyli około 10 mld zł.
Avatar photo
Więcej