fbpx

Nowinki z Ultimate Games! #3

Avatar photo

Kolejny tydzień i kolejna porcja nowinek od Ultimate Games. Zaczniemy od czegoś naprawdę mocnego, bo otrzymaliśmy DEMO do Ultimate Fishing Simulator! Może to oznaczać tylko tyle, że twórcy są już naprawdę blisko ukończenia tytułu. Dajcie znać jak Wasze wrażenie z dema!

Skoro jesteśmy już przy symulatorach, to sprawdźcie koniecznie Train Station Renovation na Nintendo Switch! Twoim zadaniem jest odbudowa starej stacji kolejowej i uruchomienie linii kolejowych na nowo. Drugim ciekawym symulatorem, który znajdziecie na platformie Steam jest Castle Flipper. Zostaniesz średniowiecznym budowniczym, który odbuduje królestwo i zaprojektuje je według własnych potrzeb. Natomiast dla wszystkich fanów motocykli, polecamy Motorcycle Mechanic Simulator dostępny na Nintendo Switch. Skupujesz motocykle, które podrasowujesz według własnych upodobań. Jazda testowa jest oczywiście jak najbardziej wskazana!

Ultimate Games prezentuje bardzo ciekawą grę logiczną opartą na zasadach gry turowej. W Detective Puz odkryjesz 40 unikalnych poziomów, w których musisz przechytrzyć swoich wrogów tak, aby jako pierwszy dotrzeć do kryształu. Grą bardziej dynamiczną i nastawioną na akcję jest Ziggy The Chaser! Pokierujesz w niej uroczym słoniem, który przemierza krainę pełną pułapek i niebezpieczeństw zbierając diamenty i szukając wyjścia. Dostępna na Nintendo Switch.

Mamy też coś dla fanów gier FPP w mrocznym klimacie. W grze Poltergeist Crusader zanurzysz się w głęboko ukryte katakumby, by swoją kataną i krzyżem eliminować nieumarłych. Przeprowadzając egzorcyzmy uważaj na swój pasek zdrowia. Gra dostępna na Nintendo Switch.


———
#goldeneggsstudio #ultimategames #gamingfactory #steam #nintendo #nintendoswitch #goldeneggsstudio #ultimategames #gamingfactory #steam #nintendo #nintendoswitch #gry #gaming #gamer #ultimatefishingsimulator #trainstationrenovation #castleflipper #motorcyclemechanicsimulator #detectivepuz #ziggythechaser #poltergeistcrusader #simulatorgames #fppgames #actiongames #logicalgames #turnbasedgames

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Nowinki z Ultimate Games! #2

Następny Wpis

Nowinki z Ultimate Games! #4

Powiązane wpisy

Deep tech w Polsce. Szanse, wyzwania i perspektywy rozwoju

Deep tech rozwija się coraz dynamiczniej. Szacuje się, że w Polsce działa obecnie prawie 155 startupów, które tworzą rewolucyjne rozwiązania odpowiadające na skomplikowane problemy. Startupy deep tech nieco różnią się od pozostałych innowacyjnych, młodych organizacji nie tylko pod względem prezentowanych rozwiązań, ale również wyzwań, z którymi muszą się zmierzyć.
Avatar photo
Więcej

Wirtualna rewolucja w świecie gier

Najnowsze trendy na rynku gier komputerowych i konsolowych wskazują jeden kierunek – wirtualną rzeczywistość. Wokół niej swoją bieżącą działalność i strategię na najbliższe lata skupia wiele podmiotów z branży. Podobną drogą zamierza podążać Ultimate VR.
Avatar photo
Więcej