fbpx

Nowinki z Ultimate Games! #3

Avatar photo

Kolejny tydzień i kolejna porcja nowinek od Ultimate Games. Zaczniemy od czegoś naprawdę mocnego, bo otrzymaliśmy DEMO do Ultimate Fishing Simulator! Może to oznaczać tylko tyle, że twórcy są już naprawdę blisko ukończenia tytułu. Dajcie znać jak Wasze wrażenie z dema!

Skoro jesteśmy już przy symulatorach, to sprawdźcie koniecznie Train Station Renovation na Nintendo Switch! Twoim zadaniem jest odbudowa starej stacji kolejowej i uruchomienie linii kolejowych na nowo. Drugim ciekawym symulatorem, który znajdziecie na platformie Steam jest Castle Flipper. Zostaniesz średniowiecznym budowniczym, który odbuduje królestwo i zaprojektuje je według własnych potrzeb. Natomiast dla wszystkich fanów motocykli, polecamy Motorcycle Mechanic Simulator dostępny na Nintendo Switch. Skupujesz motocykle, które podrasowujesz według własnych upodobań. Jazda testowa jest oczywiście jak najbardziej wskazana!

Ultimate Games prezentuje bardzo ciekawą grę logiczną opartą na zasadach gry turowej. W Detective Puz odkryjesz 40 unikalnych poziomów, w których musisz przechytrzyć swoich wrogów tak, aby jako pierwszy dotrzeć do kryształu. Grą bardziej dynamiczną i nastawioną na akcję jest Ziggy The Chaser! Pokierujesz w niej uroczym słoniem, który przemierza krainę pełną pułapek i niebezpieczeństw zbierając diamenty i szukając wyjścia. Dostępna na Nintendo Switch.

Mamy też coś dla fanów gier FPP w mrocznym klimacie. W grze Poltergeist Crusader zanurzysz się w głęboko ukryte katakumby, by swoją kataną i krzyżem eliminować nieumarłych. Przeprowadzając egzorcyzmy uważaj na swój pasek zdrowia. Gra dostępna na Nintendo Switch.


———
#goldeneggsstudio #ultimategames #gamingfactory #steam #nintendo #nintendoswitch #goldeneggsstudio #ultimategames #gamingfactory #steam #nintendo #nintendoswitch #gry #gaming #gamer #ultimatefishingsimulator #trainstationrenovation #castleflipper #motorcyclemechanicsimulator #detectivepuz #ziggythechaser #poltergeistcrusader #simulatorgames #fppgames #actiongames #logicalgames #turnbasedgames

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Nowinki z Ultimate Games! #2

Następny Wpis

Nowinki z Ultimate Games! #4

Powiązane wpisy

SXO – czym jest i dlaczego warto wdrożyć w firmie?

Kompleksowe podejście do marketingu w sieci to obecnie punkt obowiązkowy w strategiach działania nie tylko sklepów internetowych, ale firm funkcjonujących niemal w każdej branży. Coraz więcej ekspertów zwraca uwagę na korzyści płynące z wykorzystania SEO i UX. Pozycjonowanie w wyszukiwarkach w połączeniu z doświadczeniami i wrażeniami użytkowników pozwala osiągać lepsze wyniki, maksymalizować cele i zyski.
Avatar photo
Więcej