fbpx

Akcje Demolish Games zostaną wprowadzone do obrotu na rynku

Avatar photo
Zarząd GPW zdecydował o wprowadzeniu do systemu obrotu na rynku NewConnect akcji producenta gier Demolish Games – poinformowała GPW w komunikacie.

Demolish Games jest producentem gier z gatunku symulatorów. O planach debiutu spółka poinformowała w styczniu 2022 roku. W bieżącym roku zanotowaliśmy dotychczas 6 debiutów na NewConnect. Do obrotu zostaną wprowadzone 2 miliony akcji serii A, 250 tysięcy akcji serii B oraz 50 tysięcy akcji serii C.

Total
1
Shares
Poprzedni wpis

Sztuczna inteligencja przejmie etaty? Tak wynika z raportu OECD

Następny Wpis

Główny dostawca Apple wycofuje się z Indii. Co dalej z produkcją chipów?

Powiązane wpisy

Kim jest product owner?

Product owner to osoba odpowiedzialna za proces tworzenia produktu w branży IT. Jest jednym z filarów interdyscyplinarnego zespołu Scrumowego, który pracuje nad rozwiązaniem dla klienta. Produktem może być np. platforma internetowa, oprogramowanie albo aplikacja. Czym zajmuje się product owner i jaką rolę pełni w zespole?
Avatar photo
Więcej

Analiza konkurencji SEO krok po kroku

Analiza konkurencji SEO to jeden z najważniejszych kroków podczas opracowywania strategii pozycjonowania strony czy sklepu internetowego. Znajomość działań podejmowanych przez konkurentów pozwala poznać własne słabe i mocne strony, a także przekonać się, co można zrobić lepiej niż pozostali uczestnicy rynku.
Avatar photo
Więcej