fbpx

Polacy mogą uczestniczyć w darmowym kursie, na którym dowiedzą się jak prowadzić inwestycje na giełdzie

Avatar photo
Inwestycje, widowisko i nauka w równym stopniu.

Break&Wash stawia pralko-suszarek na stacjach benzynowych i miejscach obsługi Inwestycje, widowisko i nauka w równym stopniu. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak rozpocząć przygodę z inwestycjami, mamy dla Ciebie interesującą propozycję na najbliższe tygodnie: całkowicie bezpłatny kurs online prowadzony przez jednego z najbardziej uznanych analityków i traderów w naszym kraju, który regularnie współpracuje ze znanymi mediami w Polsce takimi jak Investing.com czy PoznajRynek.pl. Z jego doświadczenia skorzystała już liczna grupa polskich inwestorów, a elementy jego strategii znalazły uznanie wśród setek giełdowych graczy.

Chciałbyś uczyć się inwestowania pod okiem jednego z najlepszych polskich analityków? Międzynarodowy broker Trade.com rozpoczyna nową inicjatywę i obiecuje zdradzić całej Polsce sekrety tradingu oraz inwestycji na giełdzie zupełnie za darmo.

Brzmi spektakularnie i tak właśnie jest. Uczestnicy usłyszą eksperta, wyjawiającego wszystkie swoje sekrety podczas ponad 2 godzin trwania kursu online w formie video, do którego uzyskają dostęp w dowolnym momencie, tak, aby hormonogram kursu nie był problemem.

Udział w tym kursie tradingowym jest całkowicie bezpłatny, a rejestracja odbywa się przez internet.

Zabawa i nauka

Kursy, opierają się na koncepcji, w której uczestnicy dobrze się bawią ucząc się, a sam kurs to połączenie widowiska i nauki, podczas którego uczestnicy będą mogli osobiście dowiedzieć się, jak i kiedy powinno się inwestować, jak ocenić ryzyko związane z inwestycjami, jak działa psychologia inwestora, jak ograniczać możliwe straty i zoptymalizować zyski, jak pracować z rozmaitymi produktami finansowymi oraz jakie są najczęstsze błędy popełniane przez początkujących.

Ponadto najodważniejsi uczestnicy będą mieli okazję wykorzystać uzyskaną wiedzę w praktyce poprzez darmowy symulator giełdy, który umożliwia grę fikcyjnym kapitałem z zerowym ryzykiem.

Jakie osoby zapisują się na takie wydarzenia? Sami uczestnicy odpowiadają na to pytanie: „Wszyscy, którzy są miłośnikami finansów z nienasyconym apetytem na wiedzę i poznanie umiejętności finansowych”. Jedną z głównych zalet tego kursu jest fakt, że żadna wcześniejsza wiedza nie jest wymagana.

a miejsca rozchodzą się w szybkim tempie.

———
Zarek Bosko
mistermarketpro.com

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Co nowego w świecie gier?

Następny Wpis

Polacy przeznaczyli rekordową ilość gotówki na zakup mieszkań, w pierwszej połowie 2021 roku

Powiązane wpisy

Jak przekształcić jednoosobową działalność w spółkę?

Przedsiębiorca zakładając firmę wybiera formę prowadzenia działalności. W Polsce dużą popularnością cieszy się jednoosobowa działalność gospodarcza i spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Formę prawną prowadzenia działalności można zmienić w trakcie funkcjonowania biznesu. Czym jest przekształcenie i o czym warto pamiętać zmieniając formę prawną z jednoosobowej działalności?
Avatar photo
Więcej

9 rad, jak skutecznie sprzedawać przez telefon

Sprzedaż przez telefon to jedno z najstarszych i wciąż najskuteczniejszych działań marketingowo-sprzedażowych. Reklama w wyszukiwarce, media społecznościowe czy e-mail marketing pozwalają dotrzeć do potencjalnych klientów i nawiązać pierwszy kontakt, ale to rozmowa telefoniczna pozwala zamknąć sprzedaż. Mimo rozwijającej się cyfryzacji większość osób zajmujących decyzyjne stanowiska wciąż stawia na komunikację twarzą w twarz albo rozmowę telefoniczną. Jak skutecznie sprzedawać i o czym musisz pamiętać?
Avatar photo
Więcej