fbpx

Polacy mogą uczestniczyć w darmowym kursie, na którym dowiedzą się jak prowadzić inwestycje na giełdzie

Avatar photo
Inwestycje, widowisko i nauka w równym stopniu.

Break&Wash stawia pralko-suszarek na stacjach benzynowych i miejscach obsługi Inwestycje, widowisko i nauka w równym stopniu. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak rozpocząć przygodę z inwestycjami, mamy dla Ciebie interesującą propozycję na najbliższe tygodnie: całkowicie bezpłatny kurs online prowadzony przez jednego z najbardziej uznanych analityków i traderów w naszym kraju, który regularnie współpracuje ze znanymi mediami w Polsce takimi jak Investing.com czy PoznajRynek.pl. Z jego doświadczenia skorzystała już liczna grupa polskich inwestorów, a elementy jego strategii znalazły uznanie wśród setek giełdowych graczy.

Chciałbyś uczyć się inwestowania pod okiem jednego z najlepszych polskich analityków? Międzynarodowy broker Trade.com rozpoczyna nową inicjatywę i obiecuje zdradzić całej Polsce sekrety tradingu oraz inwestycji na giełdzie zupełnie za darmo.

Brzmi spektakularnie i tak właśnie jest. Uczestnicy usłyszą eksperta, wyjawiającego wszystkie swoje sekrety podczas ponad 2 godzin trwania kursu online w formie video, do którego uzyskają dostęp w dowolnym momencie, tak, aby hormonogram kursu nie był problemem.

Udział w tym kursie tradingowym jest całkowicie bezpłatny, a rejestracja odbywa się przez internet.

Zabawa i nauka

Kursy, opierają się na koncepcji, w której uczestnicy dobrze się bawią ucząc się, a sam kurs to połączenie widowiska i nauki, podczas którego uczestnicy będą mogli osobiście dowiedzieć się, jak i kiedy powinno się inwestować, jak ocenić ryzyko związane z inwestycjami, jak działa psychologia inwestora, jak ograniczać możliwe straty i zoptymalizować zyski, jak pracować z rozmaitymi produktami finansowymi oraz jakie są najczęstsze błędy popełniane przez początkujących.

Ponadto najodważniejsi uczestnicy będą mieli okazję wykorzystać uzyskaną wiedzę w praktyce poprzez darmowy symulator giełdy, który umożliwia grę fikcyjnym kapitałem z zerowym ryzykiem.

Jakie osoby zapisują się na takie wydarzenia? Sami uczestnicy odpowiadają na to pytanie: „Wszyscy, którzy są miłośnikami finansów z nienasyconym apetytem na wiedzę i poznanie umiejętności finansowych”. Jedną z głównych zalet tego kursu jest fakt, że żadna wcześniejsza wiedza nie jest wymagana.

a miejsca rozchodzą się w szybkim tempie.

———
Zarek Bosko
mistermarketpro.com

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Co nowego w świecie gier?

Następny Wpis

Polacy przeznaczyli rekordową ilość gotówki na zakup mieszkań, w pierwszej połowie 2021 roku

Powiązane wpisy

CSR w praktyce

Społeczna odpowiedzialność biznesu (ang. CSR - Corporate Social Responsibility) to nie tylko marketingowy slogan, ale codzienność wielu firm. Coraz częściej przedsiębiorstwa rozumieją, jak duży wpływ wywierają na otoczenie. Światowe kryzysy gospodarcze sprawiają, że w działania angażują się niemal wszystkie firmy - nawet te, które dotychczas nie wykazywały inicjatywy. Jakie narzędzia wykorzystuje CSR? Jak na pandemię reagowały polskie firmy?
Avatar photo
Więcej
zimny lead

Jak zacząć rozmowę z zimnym leadem?

Nowoczesne narzędzia marketingowe pozwalają docierać do dużej liczby klientów w krótkim czasie. Skuteczne kampanie lead generation umożliwiają realizację założonych celów marketingowych przy niższych kosztach reklamy oraz promocji. Generowanie leadów odbywa się przy automatyzacji procesów, ale ważny aspekt to praca handlowców, którzy zamykają transakcje. Zimne leady są jednym z najtrudniejszych rodzajów. Jak postępować z osobami niezainteresowanymi produktem i zamienić ich w przyszłych klientów?
Avatar photo
Więcej