fbpx

Nowy teaser Japanese Drift Master. Jest jeszcze lepiej!

Avatar photo
Gaming Factory opublikowało drugi oficjalny teaser, jednej z najgorętszych polskich produkcji, czyli Japanese Drift Master. Tytuł jest coraz częściej porównywany do takich klasyków, jak Need for Speed czy Gran Turismo.
Japanese Drift Master, czyli nowa jakość w grach wyścigowych 

Japanese Drift Master czerpie z m.in. popularnego filmu Szybcy i Wściekli: Tokio Drift. W zapowiedzi pojawiają się przede wszystkim samochody japońskich marek, drifty i elementy kultury Dalekiego Wschodu. Z podanych informacji możemy dowiedzieć się również, że twórcy udostępnią możliwość personalizacji posiadanych samochodów. Gaming Factory planuje otwarty świat z kilometrami zawartości. Na graczy czekać będą różne trasy inspirowane prawdziwymi i znanymi lokalizacjami. Mocnym punktem ma być również fabuła. Gracz wcieli się w postać obcokrajowca, który chce zdobyć sławę na japońskiej scenie driftingowej.

“Nasze pierwsze materiały skupiały się przede wszystkim na pokazaniu mechaniki gry oraz tego, na jakim etapie jest Japanese Drift Master. Tym razem chcieliśmy mocniej skupić się na samej scenerii Japonii. Wykonaliśmy ogrom pracy, aby oddać klimat tych miejsc, dlatego czujemy satysfakcję, że nasz najnowszy teaser zyskuje tak pozytywny odbiór między innymi wśród japońskiej społeczności. Liczymy, że wersja demo, którą planujemy udostępnić na jesieni, jeszcze bardziej rozpali oczekiwania graczy” – mówił Mateusz Adamkiewicz, prezes zarządu Gaming Factory w rozmowie z gry.interia.pl. 

Gaming factory z coraz mocniejszą pozycją 

Pozycja Gaming Factory nieustannie się umacnia – w ciągu ostatnich 6 miesięcy wartość ich akcji wzrosła o ponad 30%! Bez wątpienia jest to również efekt nadchodzącego tytułu. Data premiery nie została dotąd ujawniona.

Total
1
Shares
Poprzedni wpis

Hemp Hotel. Najwyższy budynek z betonu konopnego

Następny Wpis

Getin Noble Bank ogłasza upadłość. Co z frankowiczami?

Powiązane wpisy

Ponad 50 proc. polskich sklepów internetowych sprzedaje za granicą. Cross-border w e-commerce

Polski e-commerce coraz śmielej wkracza na międzynarodowe rynki. Z badań agencji Strix wynika, że ponad 50 proc. polskich sklepów internetowych sprzedaje za granicą. Obecna sytuacja gospodarcza związana z rosnącą inflacją, skutkami konfliktu w Ukrainie czy spadającym popytem stawia nowe wyzwania przed branżą, ale rozwój jest nieunikniony. PwC prognozuje, że do 2027 wartość rynku e-commerce wzrośnie o ponad 94 mld zł, czyli do 187 mld zł.
Avatar photo
Więcej

Kryptowaluty, NFT, kolekcjonerskie zabawki – sposób na fortunę?

Trwająca pandemia koronawirusa mocno uderzyła w światowe rynki finansowe. Krwawe przeceny na giełdach i późniejsze, spektakularne odbicia po to, by za jakiś czas zanurkować znowu? Rosnące rentowności obligacji, które powodują, że papiery dłużne nie są już dość przewidywalną oazą spokoju? To aktualna rzeczywistość. Nie dziwi więc, że inwestorzy szukają alternatyw dla tradycyjnych form inwestowania.
Avatar photo
Więcej

Electrician Simulator od Gaming Factory z sukcesem debiutuje na platformie Steam

21 września 2022 roku na platformie Steam zadebiutowała pozycja od Gaming Factory. Electrician Simulator to symulator pracy elektryka, który ma szansę rozwijać rodzinną firmę. Chociaż tytuł jest dostępny zaledwie kilka dni już zbiera dobre oceny od graczy. Aż 82 proc. osób, które sprawdziło Electrician Simulator zostawiło pozytywną opinię na platformie Steam.
Avatar photo
Więcej