fbpx

Znamy premierę gry Drill Deal – Oil Tycoon

Avatar photo
Manager Games, wydawca i producenta gier wideo, wybrał datę premiery Drill Deal – Oil Tycoon. Gra z gatunku tycoon zadebiutuje 9 marca. Spółka pracuje jednocześnie nad swoim flagowym projektem Car Mechanic Manager 2023 oraz Bicycle Mechanic Simulator, City Rebuilder, Russian Diamond Mine Manager i Depth Tycoon.

– Premiera pełnej wersji gry zaplanowana jest na 9 marca. Zależało nam, aby tytuł zadebiutował jednocześnie – zarówno w wersji na PC, jak i na konsole: PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Gra będzie dostępna w 14 wersjach językowych. Dostrzegamy duży potencjał sprzedażowy gry, ponieważ tytuł cieszy się dużym zainteresowaniem środowiska graczy. Wishlista buduje się obiecująco – mówi Tomasz Sobiecki, prezes zarządu Manager Games.

W 2020 roku Manager Games pod nazwą Drill Deal: Borehole Alpha udostępniło społeczności wczesną wersję gry. W czerwcu 2021 roku Studio zaprezentowało demo Drill Deal – Oil Tycoon. W sumie wcześniejsze wersje tytułu pobrano ponad 104 000 razy. Dotychczas 87 procent graczy na Steam wystawiło pozytywne recenzje.

Na zaawansowanym etapie prac znajduje się gra Bike Mechanic Simulator, w której gracz w ramach rozgrywki będzie przyjmować oraz realizować zlecenia naprawy rowerów. W I kwartale br. Manager Games planuje zaprezentować trailer i kartę Steam, natomiast premiera pełnej wersji tytułu na PC planowana jest w II połowie roku. Producentem Bike Mechanic Simulator jest studio Punch Punk Games.

Równocześnie Spółka koncentruje się też na swoim flagowym projekcie z portfolio wydawniczego – Car Mechanic Manager 2023. W ramach rozgrywki gracz wcieli się w rolę właściciela warsztatu samochodowego. Mechanika tytułu opiera się na silniku Unity. Niedawno Studio zaprezentowało trailer i kartę Steam. Premiera pełnej wersji gry planowana jest w 2023 r. Car Mechanic Manager 2023 jest dedykowany dla PC. Producentem tytułu jest Pyramid Games.

Total
10
Shares
Poprzedni wpis

Fundusze kupują mieszkania w Polsce

Następny Wpis

Przejęcie Activision Blizzard

Powiązane wpisy