fbpx

Znamy premierę gry Drill Deal – Oil Tycoon

Avatar photo
Manager Games, wydawca i producenta gier wideo, wybrał datę premiery Drill Deal – Oil Tycoon. Gra z gatunku tycoon zadebiutuje 9 marca. Spółka pracuje jednocześnie nad swoim flagowym projektem Car Mechanic Manager 2023 oraz Bicycle Mechanic Simulator, City Rebuilder, Russian Diamond Mine Manager i Depth Tycoon.

– Premiera pełnej wersji gry zaplanowana jest na 9 marca. Zależało nam, aby tytuł zadebiutował jednocześnie – zarówno w wersji na PC, jak i na konsole: PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Gra będzie dostępna w 14 wersjach językowych. Dostrzegamy duży potencjał sprzedażowy gry, ponieważ tytuł cieszy się dużym zainteresowaniem środowiska graczy. Wishlista buduje się obiecująco – mówi Tomasz Sobiecki, prezes zarządu Manager Games.

W 2020 roku Manager Games pod nazwą Drill Deal: Borehole Alpha udostępniło społeczności wczesną wersję gry. W czerwcu 2021 roku Studio zaprezentowało demo Drill Deal – Oil Tycoon. W sumie wcześniejsze wersje tytułu pobrano ponad 104 000 razy. Dotychczas 87 procent graczy na Steam wystawiło pozytywne recenzje.

Na zaawansowanym etapie prac znajduje się gra Bike Mechanic Simulator, w której gracz w ramach rozgrywki będzie przyjmować oraz realizować zlecenia naprawy rowerów. W I kwartale br. Manager Games planuje zaprezentować trailer i kartę Steam, natomiast premiera pełnej wersji tytułu na PC planowana jest w II połowie roku. Producentem Bike Mechanic Simulator jest studio Punch Punk Games.

Równocześnie Spółka koncentruje się też na swoim flagowym projekcie z portfolio wydawniczego – Car Mechanic Manager 2023. W ramach rozgrywki gracz wcieli się w rolę właściciela warsztatu samochodowego. Mechanika tytułu opiera się na silniku Unity. Niedawno Studio zaprezentowało trailer i kartę Steam. Premiera pełnej wersji gry planowana jest w 2023 r. Car Mechanic Manager 2023 jest dedykowany dla PC. Producentem tytułu jest Pyramid Games.

Total
10
Shares
Poprzedni wpis

Fundusze kupują mieszkania w Polsce

Następny Wpis

Przejęcie Activision Blizzard

Powiązane wpisy

Ucieczka od rzeczywistości czy rozrywka dla każdego? Symulatory coraz popularniejsze

Lockdown i kwarantanna zamknęły nas na wiele dni, a nawet tygodni w domach. Co robić, kiedy nadrobiliśmy już wszystkie książkowe i serialowe zaległości? Wiele osób zaczęło szukać rozrywki w wirtualnej rzeczywistości. Jedną z kategorii, która zyskuje coraz większą popularność są symulatory. Rozwiąż zagadkę katastrofy lotniczej, kieruj elektrownią jądrową albo… poprowadź destylarnię whiskey. Dlaczego chętnie sięgamy po gry symulacyjne?
Avatar photo
Więcej

Małopolski Tele-Anioł

Niesamodzielność to nie tylko podeszły wiek. Wiedzą o tym pracownicy i uczestnicy innowacyjnego programu Małopolski Tele- Anioł. Program skierowany jest do wszystkich osób, które z powodu złego stanu zdrowia, podeszłego wieku czy niepełnosprawności wymagają całodobowej, kompleksowej opieki, w tym wypadku zapewnianej zdalnie. To, że program jest przedsięwzięciem jak najbardziej udanym, świadczy fakt, że będzie kontynuowany, a Województwo małopolskie przeznaczy na ten cel 30,5 mln zł. Czas trwania projektu przedłużono do końca października 2023.
Avatar photo
Więcej

Wirtualna rzeczywistość wkracza do realu

Świeżo po publikacji raportu finansowego Facebooka wielu inwestorów i użytkowników zastanawia się, czy to początek końca największej platformy społecznościowej na świecie. Mark Zuckerberg nie składa jednak broni. Już jakiś czas temu zapowiedział plany podboju metawersum, wyrazem czego była zmiana nazwy jego spółki na Meta.
Avatar photo
Więcej