fbpx

Znamy premierę gry Drill Deal – Oil Tycoon

Avatar photo
Manager Games, wydawca i producenta gier wideo, wybrał datę premiery Drill Deal – Oil Tycoon. Gra z gatunku tycoon zadebiutuje 9 marca. Spółka pracuje jednocześnie nad swoim flagowym projektem Car Mechanic Manager 2023 oraz Bicycle Mechanic Simulator, City Rebuilder, Russian Diamond Mine Manager i Depth Tycoon.

– Premiera pełnej wersji gry zaplanowana jest na 9 marca. Zależało nam, aby tytuł zadebiutował jednocześnie – zarówno w wersji na PC, jak i na konsole: PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Gra będzie dostępna w 14 wersjach językowych. Dostrzegamy duży potencjał sprzedażowy gry, ponieważ tytuł cieszy się dużym zainteresowaniem środowiska graczy. Wishlista buduje się obiecująco – mówi Tomasz Sobiecki, prezes zarządu Manager Games.

W 2020 roku Manager Games pod nazwą Drill Deal: Borehole Alpha udostępniło społeczności wczesną wersję gry. W czerwcu 2021 roku Studio zaprezentowało demo Drill Deal – Oil Tycoon. W sumie wcześniejsze wersje tytułu pobrano ponad 104 000 razy. Dotychczas 87 procent graczy na Steam wystawiło pozytywne recenzje.

Na zaawansowanym etapie prac znajduje się gra Bike Mechanic Simulator, w której gracz w ramach rozgrywki będzie przyjmować oraz realizować zlecenia naprawy rowerów. W I kwartale br. Manager Games planuje zaprezentować trailer i kartę Steam, natomiast premiera pełnej wersji tytułu na PC planowana jest w II połowie roku. Producentem Bike Mechanic Simulator jest studio Punch Punk Games.

Równocześnie Spółka koncentruje się też na swoim flagowym projekcie z portfolio wydawniczego – Car Mechanic Manager 2023. W ramach rozgrywki gracz wcieli się w rolę właściciela warsztatu samochodowego. Mechanika tytułu opiera się na silniku Unity. Niedawno Studio zaprezentowało trailer i kartę Steam. Premiera pełnej wersji gry planowana jest w 2023 r. Car Mechanic Manager 2023 jest dedykowany dla PC. Producentem tytułu jest Pyramid Games.

Total
10
Shares
Poprzedni wpis

Fundusze kupują mieszkania w Polsce

Następny Wpis

Przejęcie Activision Blizzard

Powiązane wpisy

Cyfrowe kompetencje w biznesie

Kompetencje cyfrowe to kluczowe umiejętności nie tylko w obszarze kariery zawodowej, ale również życia codziennego. Komputer z dostępem do Internetu jest podstawowym narzędziem w wielu miejscach pracy, a pandemia znacząco przyspieszyła rozwój cyfryzacji i wirtualnej rzeczywistości. Z danych przedstawionych przez Komisję Europejską wynika, że nawet ok. 85 proc. wszystkich miejsc pracy na terenie Unii Europejskiej wymaga minimum podstawowych kompetencji cyfrowych.
Avatar photo
Więcej

Jak sprzedawać rozwiązania IT dla firm?

Sprzedaż w IT wymaga przede wszystkim dużej wiedzy o produkcie i rynku. Skuteczny handlowiec to również specjalista stanowiący wartościowego rozmówcę dla osoby zarządzającej działem IT. Równocześnie musi umieć dopasować język komunikacji także do klientów mniej świadomych narzędzi. Jak sprzedawać rozwiązania IT dla firm? O czym warto pamiętać w procesie sprzedaży?
Avatar photo
Więcej