Znamy premierę gry Drill Deal – Oil Tycoon

Manager Games, wydawca i producenta gier wideo, wybrał datę premiery Drill Deal – Oil Tycoon. Gra z gatunku tycoon zadebiutuje 9 marca. Spółka pracuje jednocześnie nad swoim flagowym projektem Car Mechanic Manager 2023 oraz Bicycle Mechanic Simulator, City Rebuilder, Russian Diamond Mine Manager i Depth Tycoon.

– Premiera pełnej wersji gry zaplanowana jest na 9 marca. Zależało nam, aby tytuł zadebiutował jednocześnie – zarówno w wersji na PC, jak i na konsole: PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Gra będzie dostępna w 14 wersjach językowych. Dostrzegamy duży potencjał sprzedażowy gry, ponieważ tytuł cieszy się dużym zainteresowaniem środowiska graczy. Wishlista buduje się obiecująco – mówi Tomasz Sobiecki, prezes zarządu Manager Games.

W 2020 roku Manager Games pod nazwą Drill Deal: Borehole Alpha udostępniło społeczności wczesną wersję gry. W czerwcu 2021 roku Studio zaprezentowało demo Drill Deal – Oil Tycoon. W sumie wcześniejsze wersje tytułu pobrano ponad 104 000 razy. Dotychczas 87 procent graczy na Steam wystawiło pozytywne recenzje.

Na zaawansowanym etapie prac znajduje się gra Bike Mechanic Simulator, w której gracz w ramach rozgrywki będzie przyjmować oraz realizować zlecenia naprawy rowerów. W I kwartale br. Manager Games planuje zaprezentować trailer i kartę Steam, natomiast premiera pełnej wersji tytułu na PC planowana jest w II połowie roku. Producentem Bike Mechanic Simulator jest studio Punch Punk Games.

Równocześnie Spółka koncentruje się też na swoim flagowym projekcie z portfolio wydawniczego – Car Mechanic Manager 2023. W ramach rozgrywki gracz wcieli się w rolę właściciela warsztatu samochodowego. Mechanika tytułu opiera się na silniku Unity. Niedawno Studio zaprezentowało trailer i kartę Steam. Premiera pełnej wersji gry planowana jest w 2023 r. Car Mechanic Manager 2023 jest dedykowany dla PC. Producentem tytułu jest Pyramid Games.

Total
10
Shares
Poprzedni wpis

Fundusze kupują mieszkania w Polsce

Następny Wpis

Przejęcie Activision Blizzard

Powiązane wpisy
IoTeam

Dane ropą XXI wieku? Zainwestuj w rozwiązania przyszłości z IoTeam

Co czwarty Polak korzysta z urządzeń IoT, a na świecie działa ich nawet 25 mld. IoTeam to innowacyjna spółka technologiczna dostarczająca rozwiązania do transmisji danych. IoT jest jedną z najszybciej rozwijających się branż na świecie, a jej wartość potroi się do roku 2030. Obecnie na platformie Findfunds trwa kampania crowdfundingowa IoTeam. Dołącz do grupy inwestorów i poznaj korzyści płynące z rozwoju nowych technologii.
Więcej

Przemysł 4.0 – czym jest i jakie korzyści zapewni?

Przemysł 4.0, czyli czwarta rewolucja przemysłowa staje się rzeczywistością. Transformacja cyfrowa dotyka różnych obszarów funkcjonowania przedsiębiorstw w tym również aspektów produkcyjnych, a także organizacyjnych. Nowe technologie w przemyśle to szereg korzyści dotyczących produkcji, relacji z klientami czy konkurencyjności. Globalna cyfryzacja zmienia metody produkcji pozwalając na lepsze dopasowanie do oczekiwań nabywców. Zmieniają się rynki oraz sposoby prowadzenia działalności.
Więcej
Dołącz do naszej
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy inwestowania i ciekawostki z rynku.
społeczności
Dołącz do naszego
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy i ciekawostki.
NewsletterA