Pierwszy zwiastun gry Car Mechanic Manager 2023

Już znamy grudniową ofertę grudniowej usługi Amazon Prime Gaming. Tym razem na subskrybentów czeka najmocniejszy dotąd zestaw darmowych tytułów. 

W 2023 r. na PC zadebiutuje Car Mechanic Manager 2023, gra ekonomiczna pozwalająca na budowę i rozwój własnego warsztatu samochodowego – zapowiedziało Manager Games S.A. Jak wskazują twórcy, Car Mechanic Manager 2023 połączy w sobie najlepsze cechy tytułów managerskich i gier typu tycoon.

Nad Car Mechanic Manager 2023 pracuje polskie studio Pyramid Games S.A. (m.in. Castle Flipper i Rover Mechanic Simulator). Wydawcą będzie Manager Games S.A., firma należąca do grupy Ultimate Games S.A.

Rozgrywka w Car Mechanic Manager 2023 będzie opierać się głównie na rozwoju warsztatu, zarządzaniu pracownikami, naprawach samochodów oraz dbaniu o kondycję finansową zakładu. Twórcy szykują również m.in. zróżnicowane scenariusze i tryby, a także elementy walki z konkurencją.

Car Mechanic Manager 2023 to unikalny miks tego, co najlepsze w grach managerskich i tycoonach. Gracz będzie miał oczywiście dużo swobody w wyborze podejścia i taktyki, by osiągnąć określone cele, wykazać się efektywnością i zadbać o jak największe zyski. Nie zabraknie też różnych zdarzeń losowych, które mogą mieć – pozytywny lub negatywny – wpływ na sytuację gracza” – mówi CEO Manager Games S.A., Tomasz Sobiecki.

Jak zapowiadają twórcy, w Car Mechanic Manager 2023 gracze znajdą też wiele typów samochodów oraz szeroki zakres specjalistycznego sprzętu. Podstawą i rdzeniem rozgrywki ma być kompleksowy system napraw.

Szczególnie dużo uwagi poświęcamy autorskiemu systemowi napraw i wszystkiemu, co jest z nim związane. W założeniu pojazd, który trafi do warsztatu, będzie mógł mieć jawne usterki, ale też i ukryte wady. To oczywiście do gracza należeć będzie decyzja, co robić w danej sytuacji, a istotne znaczenie mieć będą też umiejętności i specjalizacje poszczególnych pracowników warsztatu. Szykujemy do tego też m.in. unikalne możliwości ustalania sposobów działania pracowników, dzięki czemu praca będzie mogła być w sporej mierze zautomatyzowana” – dodaje CEO Pyramid Games S.A., Jacek Wyszyński.

Car Mechanic Manager 2023 – główne cechy:

  • budowa i rozwój warsztatu samochodowego;
  • wieloetapowy system napraw;
  • wiele typów samochodów;
  • zarządzanie pracownikami;
  • prowadzenie marketingu i walka o rynek.

Premierę Car Mechanic Manager 2023 na PC (Steam) zaplanowano na 2023 r.

Car Mechanic Manager 2023 – Official Reveal Trailer:

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Metro a rynek mieszkaniowy. Dlaczego warto wybrać mieszkanie blisko stacji metra?

Następny Wpis

Polski rynek odnawialnych źródeł energii – rozwój, perspektywy i trendy

Powiązane wpisy

Nowe technologie i optymalizacja zarządzania nieruchomościami. 5 pytań do Studio Vector

Studio Vector tworzy i rozwija innowacyjne narzędzia wspierające optymalizację procesów zarządzania nieruchomościami. W portfolio spółki znajduje się m.in. inteligentna platforma wspierająca w podejmowaniu decyzji, symulator edukacyjny czy Akademia Efektywnego Zarządzania Nieruchomościami. Rozwiązania oferowane przez Studio Vector udowadniają, że nowe technologie mogą służyć również budynkom.
Więcej
Dołącz do naszej
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy inwestowania i ciekawostki z rynku.
społeczności
Dołącz do naszego
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy i ciekawostki.
NewsletterA