Nowinki z Ultimate Games! #4

Cześć! Zapraszamy na przegląd najciekawszych tytułów, które przygotowało dla was Ultimate Games! W większości z nich sprawdzimy swoją zręczność, a także celność. Znalazł się też jeden obiecujący survival!

Lost Viking to ciekawe połączenie survivalu z grą RPG, w której pokierujemy losami jednego z wikingów, którego towarzysze wpadli w pułapkę. Przemierzasz świat wraz ze swoim wilczym kompanem, gdzie będziesz zmuszony nie tylko przetrwać, ale odpowiednio zarządzać czasem, przestrzenią i energią w drodze do celu. Gra już wkrótce dostępna na Steam.

Foodtruck Arena to wyjątkowe połączenie futbolu i walki samochodów. Zostań jednym z legendarnych szefów kuchni i weź udział w niezapomnianym turnieju. Walcz z potężnymi przeciwnikami i wspinaj się na szczyt kulinarnego świata!

W Colossus Mission przetestujesz swoje umiejętności pilotowania międzygalaktycznego statku w nieprzyjaznym środowisku pełnym dryfujących asteroidów. Czekają na Ciebie 73 poziomy z różnymi, niebezpiecznymi pułapkami. Uważaj, bo niektóre z nich są naprawdę bardzo trudne!

Jeśli kiedykolwiek chciałeś sprawdzić się w roli łucznika to koniecznie sprawdź Super Archer. Przed Tobą turniej strzelecki, w którym liczy się każde celne trafienie w tarczę, ponieważ liczba strzał maleje z każdym oddanym strzałem.

Woodcutter jest klasyczną platformówką, w której jako drwal staramy się odzyskać swojego porwanego syna. Przemierzamy lasy, bagna oraz morza w 50 dostępnych poziomach. Zmierzymy się z dzikimi stworzeniami, które staną nam na drodze.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się czy praca na farmie to coś dla Ciebie to sprawdź Farming Life! Stwórz własną farmę, sadź warzywa i owoce, zbieraj plony, zatrudniaj pracowników, opiekuj się zwierzętami. Kupuj sprzęt rolniczy oraz zarządzaj pracownikami.


———
#goldeneggsstudio #ultimategames #gamingfactory #steam #nintendo #nintendoswitch #xbox #microsoft #gry #gaming #gamer #farminglife #arcadegames #lostviking #survivalgames #woodcutter #platformgames #actiongames #superarcher #colossusmission #foodtruckarena #footballgames

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Nowinki z Ultimate Games! #3

Następny Wpis

Młodzi startupowcy, którzy chcą zmienić świat

Powiązane wpisy

Premiera Unreal Engine 5

SZACH MACH #7: 5 kwietnia br. podczas transmisji na żywo wydarzenia State of Unreal 2022 swoją oficjalną premierę miała piąta odsłona silnika Unreal Engine. Czy jest to tylko kolejna „nowinka” z branży, czy jednak coś więcej?
Więcej
Dołącz do naszego
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy i ciekawostki.
NewsletterA
Dołącz do naszego
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy i ciekawostki.
NewsletterA