Nowinki z Ultimate Games!

Porcja nowinek od Ultimate Games! Twórcy poczęstowali nas kilkoma trailerami gier, które mocno nawiązują do starych gier arcadowych. Nie zabrakło też kilku strategii i mocnej strzelanki.

Na start, Abyss. Jest to zręcznościowo-przygodowa gra opowiadająca historię nastolatka, który wyrusza w niebezpieczną podróż przez ponure łódzkie ulice i podziemia. Do odkrycia aż 21 poziomów!

Kolejną zręcznościową grą w stylu retro jest Frodoric The Driver. W tej grze musisz przejechać całą trasę tak, aby nie uszkodzić swojej bryki. Do dyspozycji masz wiele rodzajów broni, które pomogą Ci w niszczeniu aut, które staną Ci na drodze.

Dla każdego kto tęskni trochę za dzieciństwem mamy bardzo gorący tytuł, który rozkręci niejednego z Was. Plastic Rebellion to gra, gdzie za plac boju posłuży Ci cały dom, a żołnierzyki i zabawki to Twoi rekruci! W tej grze tower defense odkryjesz, że dom może być miejscem na naprawdę ekscytujące zabawy!

Zmieńmy nieco klimat i przyjrzyjmy się grze Hex Kingdoms. Jest to turowa gra strategiczna osadzona w średniowieczu z motywami fantasy. Rozwiń swoje królestwo, skonfiguruj obronę, wyszkol żołnierzy i potwory, aby stać się jedynym władcą krainy. Inną grą turową jest Gallic Wars: Battle Simulator, w której przebijesz się przez rzymskie legiony. Rozstawiaj swoje wojska, planuj ruchy i używaj magii, aby wygrać. Gra dostępna na X-Boxa.

Na zakończenie coś mocnego. Jeżeli jesteś po długim dniu w pracy i chcesz się odprężyć i trochę postrzelać to odpal Contract Killer. Jest to szybka i dynamiczna strzelanka z widokiem z góry, w której każda śmierć to lekcja, aby bardziej doceniać swoich przeciwników. Zmierz się w tej niełatwej grze i zagraj na Nintendo Switch.


———
#goldeneggsstudio #ultimategames #gamingfactory #steam #nintendo #nintendoswitch #xbox #microsoft #gry #gaming #gamer #turnbasedgames #actiongames #shooter #arcadegames #retrogames #contractkiller #hexkingdoms #gallicwarsbattlesimulator #plasticrebellion #abyss #frodoricthedriver

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Co to jest venture capital? Działalność funduszy VC

Następny Wpis

Nowinki z Ultimate Games! #2

Powiązane wpisy

Electrician Simulator od Gaming Factory z sukcesem debiutuje na platformie Steam

21 września 2022 roku na platformie Steam zadebiutowała pozycja od Gaming Factory. Electrician Simulator to symulator pracy elektryka, który ma szansę rozwijać rodzinną firmę. Chociaż tytuł jest dostępny zaledwie kilka dni już zbiera dobre oceny od graczy. Aż 82 proc. osób, które sprawdziło Electrician Simulator zostawiło pozytywną opinię na platformie Steam.
Więcej

Bike Mechanic Simulator 2023 oficjalnie zapowiedziany na PC i konsole

Miłośnicy rowerowego szaleństwa i mechaniki mogą powoli szykować się na nowe wyzwania. Jak ujawniło Manager Games S.A., na PC i konsole zmierza Bike Mechanic Simulator 2023, realistyczna gra pozwalająca na zostanie mechanikiem rowerowym i rozwijanie własnego warsztatu. Nowy symulator zadebiutuje na PC na początku 2023 r., a następnie zostanie wydany też na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.
Więcej
Dołącz do naszej
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy inwestowania i ciekawostki z rynku.
społeczności
Dołącz do naszego
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy i ciekawostki.
NewsletterA