5 pytań do: Golden Eggs Studio. Nowe produkcje już wkrótce

Golden Eggs Studio wspiera zespoły w tworzeniu oraz wydawaniu gier na każdym etapie pomysłu i produkcji. Spółka współpracuje m.in. z jednym z topowych wydawców na polskim rynku gier – Ultimate Games. Rozpoczyna również współpracę w ramach produkcji, promocji i sprzedaży z kilkoma podmiotami z Polski i zagranicy. Pierwsze produkcje zadebiutowały w 2021 roku, a już wkrótce na rynku pojawią się kolejne tytuły.

Pope Simulator to flagowa produkcja Golden Eggs Studio. Oryginalna fabuła skupiająca się na głowie kościoła katolickiego to nowatorski pomysł na światowym rynku. W portfolio spółki znajdują się również produkcje m.in. przygodowe oraz survival.

Redakcja Nefs: Jaki był ostatni rok dla Golden Eggs Studio? Które produkcje zadebiutowały na rynku?

Już pod koniec 2020 roku zanotowaliśmy duże sukcesy – nabyliśmy prawa autorskie do Pope Simulation i Animal Rescue. Zawarliśmy również umowę wydawniczą na gry Ignatius, Theofil i Magnus Failure. W grudniu 2020 ukazał się pierwszy tytuł – Ignatius. W 2021 roku zawarliśmy kolejne umowy na produkcję tytułów – Broken Blades, Pope Simulator czy The Handler of Dragons. Nabyliśmy prawa do takich tytułów jak Cooking Championship, Puppet House, Wild Side, Quest, Adventures of Wubin. Wydaliśmy aż 6 tytułów m.in. Magnus Failure, The Handler of Dragons na platformie Steam w formie Early Acces czy Broken Blades na Nintendo Switch. Produkcja Magnus Failure otrzymała tytuł Najlepszej gry do godziny. 

Redakcja Nefs: Za wami dwa produktywne lata. Który z wydanych projektów osiągnął najlepsze wyniki sprzedażowe? 

The Handler of Dragons wydany we wrześniu 2021 roku. Fabuła osadzona jest w realiach fantasy – RPG akcji, w której głównym motywem są smoki. Gracz zostaje wrzucony w środek intrygi pomiędzy dwoma silnymi magami, którzy walczą o dominację nad światem i może sam zdecydować czy zostaje przyjacielem smoków czy ich pogromcą.

Redakcja Nefs: Na jakich portalach dostępne są produkcje Golden Eggs Studio?

Obecnie dystrybuujemy gry na portalach takich jak www.store.steampowered.com, www.g2a.com, i www.nintendo.com. Nasza gra Broken Blades jest również dystrybuowana na rynku azjatyckim poprzez portal www.gamehollywood.com. 

Redakcja Nefs: Co dalej? Jakie są plany wydawnicze na najbliższy kwartał? 

W najbliższym kwartale ukaże się Puppet House. Obecnie jesteśmy na etapie pozyskiwania wydawcy, od którego uzależniona będzie dokładna data wydania. Wkrótce planujemy również wydanie Cooking Championship. 

Redakcja Nefs: Działacie bardzo dynamicznie. Czy w związku z prowadzonymi projektami planujecie powiększyć zespół? 

Obecnie nasz zespół składa się z 7 osób, ale po emisji planujemy zatrudnić kolejnych 6 specjalistów.

W 2021 roku spółka przeprowadziła pierwszą, zakończoną pełnym sukcesem, emisję crowdinvestingową, a już wkrótce wystartuje druga emisja akcji Golden Eggs Studio S.A.✨

Każda z osób zainteresowanych będzie miała możliwość dołączenia do grona inwestorów spółki Golden Eggs Studio i wspólnie rozwijać rynek polskiego gamingu. 🎮 Brzmi dobrze? Zapisz się na Alert Inwestora i bądź na bieżąco z informacjami o kampanii.

➡️ Golden Eggs Studio

Total
1
Shares
Poprzedni wpis

Zarobki w e-commerce i digital. Nawet 45 tys. zł brutto miesięcznie

Następny Wpis

Bike Mechanic Simulator 2023 oficjalnie zapowiedziany na PC i konsole

Powiązane wpisy

Mroczny klimat dla fanów mocnych wrażeń. Premiera gry Bloodhound już wkrótce

Kruger & Flint Productions to doświadczony i zgrany team pasjonatów gier. Specjaliści w zabawie formą i przekazem z kreatywnymi pomysłami, które namieszają na rynku w Polsce i za granicą. To nie tylko twórcy, ale również gracze, którzy doceniają wciągającą i unikatową rozgrywkę. Czym kieruje się Kruger & Flint Productions? Tworzyć gry, o których zawsze marzyli. W końcu kto lepiej zna graczy niż oni sami?
Więcej
Dołącz do naszej
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy inwestowania i ciekawostki z rynku.
społeczności
Dołącz do naszego
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy i ciekawostki.
NewsletterA