Farming life już tuż tuż!

już 18 października serdecznie zapraszam na platformę Steam , gdzie swoją premierę będzie miało Farming Life. Producentem gry jest Pyramid Games, a rolę wydawcy pełnią spółki Gaming Factory i Ultimate Games. Gra zostanie wydana na PC, a w zależności od wyników sprzedażowych planowana jest także wersja konsolowa.

Farming Life to relaksująca gra farmerska z grafiką w rzucie izometrycznym. Jest połączeniem symulatora farmy, strategii ekonomicznej i gry typu city-builder. Głównym zadaniem gracza jest odbudowa świetności rodzinnej farmy poprzez rozwijanie konkurencyjnych gałęzi produkcyjnych oraz zarządzanie pracownikami.

Gra cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony graczy, a tak opowiada o niej Kamil Koryszewski, Project Manager w Gaming Factory:

Farming Life oferuje wiele zróżnicowanych możliwości, co z pewnością spodoba się graczom, którzy chcą poznać wiejskie życie i przekonać się jak wygląda prowadzenie farmy. Tytuł skupia w sobie kilka gatunków, co na wstępie zwiększa docelową grupę jego odbiorców. Farming Life jest w pewnej mierze grą przypominającą SimCity, choć – zamiast miasta – koncentrujemy się na farmie.”

Steam:

https://store.steampowered.com/app/1031270/Farming_Life/

Zwiastun:


———
https://pyramid.games/category/farming-life-pl/

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Młodzi startupowcy, którzy chcą zmienić świat

Następny Wpis

Break&Wash stawia pralko-suszarki na stacjach paliw

Powiązane wpisy

SXO – czym jest i dlaczego warto wdrożyć w firmie?

Kompleksowe podejście do marketingu w sieci to obecnie punkt obowiązkowy w strategiach działania nie tylko sklepów internetowych, ale firm funkcjonujących niemal w każdej branży. Coraz więcej ekspertów zwraca uwagę na korzyści płynące z wykorzystania SEO i UX. Pozycjonowanie w wyszukiwarkach w połączeniu z doświadczeniami i wrażeniami użytkowników pozwala osiągać lepsze wyniki, maksymalizować cele i zyski.
Więcej
Dołącz do naszej
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy inwestowania i ciekawostki z rynku.
społeczności
Dołącz do naszego
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy i ciekawostki.
NewsletterA