Farming life już tuż tuż!

już 18 października serdecznie zapraszam na platformę Steam , gdzie swoją premierę będzie miało Farming Life. Producentem gry jest Pyramid Games, a rolę wydawcy pełnią spółki Gaming Factory i Ultimate Games. Gra zostanie wydana na PC, a w zależności od wyników sprzedażowych planowana jest także wersja konsolowa.

Farming Life to relaksująca gra farmerska z grafiką w rzucie izometrycznym. Jest połączeniem symulatora farmy, strategii ekonomicznej i gry typu city-builder. Głównym zadaniem gracza jest odbudowa świetności rodzinnej farmy poprzez rozwijanie konkurencyjnych gałęzi produkcyjnych oraz zarządzanie pracownikami.

Gra cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony graczy, a tak opowiada o niej Kamil Koryszewski, Project Manager w Gaming Factory:

Farming Life oferuje wiele zróżnicowanych możliwości, co z pewnością spodoba się graczom, którzy chcą poznać wiejskie życie i przekonać się jak wygląda prowadzenie farmy. Tytuł skupia w sobie kilka gatunków, co na wstępie zwiększa docelową grupę jego odbiorców. Farming Life jest w pewnej mierze grą przypominającą SimCity, choć – zamiast miasta – koncentrujemy się na farmie.”

Steam:

https://store.steampowered.com/app/1031270/Farming_Life/

Zwiastun:


———
https://pyramid.games/category/farming-life-pl/

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Młodzi startupowcy, którzy chcą zmienić świat

Następny Wpis

Break&Wash stawia pralko-suszarki na stacjach paliw

Powiązane wpisy

Martech w Polsce coraz mocniejszy. Jak wyglądał 2022 rok w branży marketing technology?

Technologia w marketingu odgrywa coraz większą rolę. Martech to połączenie marketingu i nowych technologii, które w centrum działań stawia odbiorcę. W Polsce funkcjonuje nawet ok. 740 startupów oferujących narzędzia pozwalające na jeszcze lepsze zrozumienie potrzeb klientów w cyfrowej rzeczywistości. W Europie działa nawet 3647 organizacji, a polskie startupy to niemal 20 proc. łącznej liczby. Emergen Research szacuje, że do 2030 roku wartość rynku wyniesie ok. 660 mld dolarów.
Więcej
Dołącz do naszej
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy inwestowania i ciekawostki z rynku.
społeczności
Dołącz do naszego
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy i ciekawostki.
NewsletterA