Chains of Fury trafia na Kickstartera!

Chcielibyśmy serdecznie Was zaprosić do serwisu Kickstarter, gdzie 9 listopada rusza zbiórka funduszy na rozwój gry Chains of Fury. Planowany okres wydania gry to pierwszy kwartał 2022 roku, który uzależniony jest od zebranych środków. Wydawcą tytułu jest Gaming Factory S. A..

Chains of Fury jest retroshooterem, który czerpie z klasyków lat 90. takich jak Duke Nukem, Quake czy Doom. Elementem wyróżniającym tytuł jest możliwość niszczenia większości otoczenia, a także rozmaite sekrety i easter eggi do odkrycia w grze. Gra będzie dostępna na PC, w późniejszym czasie również na Switchu, Xboxie oraz PlayStation.

Twórcą gry jest Krzysztof Orzędowski, szef Cobble Games, który tak opowiada o Chains of Fury: “Wśród inspiracji stojących za Chains of Fury mogę wymienić np. kultowe już w niektórych kręgach komiksowe serie Lobo i Hellboy, a także rysunki Mike’a Mignoli. Sama rozgrywka będzie intensywna, brutalna i krwawa, ale oczywiście w granicach nieco groteskowej konwencji komiksowej.”.

Zbiórka dostępna jest pod adresem:

https://www.kickstarter.com/projects/gamingfactory/chains-of-fury

Więcej informacji o grze uzyskacie Państwo tutaj:

Steam:

https://store.steampowered.com/app/1121320/Chains_of_Fury/

Trailer:


———

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Wkrótce istotne zmiany w składaniu sprawozdań i kontrolach firm audytorskich

Następny Wpis

Startupy – przykłady polskich spółek, które odniosły globalny sukces

Powiązane wpisy

Cyberpunk 2077 – co nowego?

SZACH MACH #2: 15 lutego odbyła się transmisja organizowana na platformie Twitch, na której zostały zaprezentowane nowości na temat aktualizacji „nieszczęsnego” Cyberpunka 2077. Czy po ponad roku od premiery jesteśmy w stanie powiedzieć, że tytuł został naprawiony, spełniając oczekiwania graczy?
Więcej

Portowanie – pracochłonne odtwarzanie czy szansa na dochodowy biznes w branży gier?

Przenoszenie gier komputerowych na inne platformy sprzętowe to dynamicznie rozwijająca się gałąź branży gier. Spółki zajmujące się portowaniem wypracowują własne modele biznesowe gwarantujące coraz lepszą pozycję na rynku. Część zajmuje się wyłącznie pracą na rzecz partnerów. Niektóre, jak 100 Games wykorzystują wiedzę i doświadczenie do tworzenia własnych produkcji.
Więcej
Dołącz do naszej
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy inwestowania i ciekawostki z rynku.
społeczności
Dołącz do naszego
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy i ciekawostki.
NewsletterA