Chains of Fury trafia na Kickstartera!

Chcielibyśmy serdecznie Was zaprosić do serwisu Kickstarter, gdzie 9 listopada rusza zbiórka funduszy na rozwój gry Chains of Fury. Planowany okres wydania gry to pierwszy kwartał 2022 roku, który uzależniony jest od zebranych środków. Wydawcą tytułu jest Gaming Factory S. A..

Chains of Fury jest retroshooterem, który czerpie z klasyków lat 90. takich jak Duke Nukem, Quake czy Doom. Elementem wyróżniającym tytuł jest możliwość niszczenia większości otoczenia, a także rozmaite sekrety i easter eggi do odkrycia w grze. Gra będzie dostępna na PC, w późniejszym czasie również na Switchu, Xboxie oraz PlayStation.

Twórcą gry jest Krzysztof Orzędowski, szef Cobble Games, który tak opowiada o Chains of Fury: “Wśród inspiracji stojących za Chains of Fury mogę wymienić np. kultowe już w niektórych kręgach komiksowe serie Lobo i Hellboy, a także rysunki Mike’a Mignoli. Sama rozgrywka będzie intensywna, brutalna i krwawa, ale oczywiście w granicach nieco groteskowej konwencji komiksowej.”.

Zbiórka dostępna jest pod adresem:

https://www.kickstarter.com/projects/gamingfactory/chains-of-fury

Więcej informacji o grze uzyskacie Państwo tutaj:

Steam:

https://store.steampowered.com/app/1121320/Chains_of_Fury/

Trailer:


———

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Wkrótce istotne zmiany w składaniu sprawozdań i kontrolach firm audytorskich

Następny Wpis

Startupy – przykłady polskich spółek, które odniosły globalny sukces

Powiązane wpisy

Kryptowaluty, NFT, kolekcjonerskie zabawki – sposób na fortunę?

Trwająca pandemia koronawirusa mocno uderzyła w światowe rynki finansowe. Krwawe przeceny na giełdach i późniejsze, spektakularne odbicia po to, by za jakiś czas zanurkować znowu? Rosnące rentowności obligacji, które powodują, że papiery dłużne nie są już dość przewidywalną oazą spokoju? To aktualna rzeczywistość. Nie dziwi więc, że inwestorzy szukają alternatyw dla tradycyjnych form inwestowania.
Więcej
Dołącz do naszego
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy i ciekawostki.
NewsletterA
Dołącz do naszego
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy i ciekawostki.
NewsletterA