fbpx

Spółka gamingowa VeCube zapowiada start emisji udziałów i umożliwia wcześniejszy zapis z bonusami

Avatar photo
Spółka VeCube rozpocznie wkrótce emisję udziałów za pośrednictwem portalu FindFunds. W poniedziałek (06.03) rozpoczęła się akcja promocyjna z możliwością zapisów na alert inwestora.

VeCube Sp. z o.o. to studio założone w 2016 roku. Zajmuje się tworzeniem gier komputerowych o tematyce horror, survival i przygodowych. Obecnie jest w trakcie realizacji dwóch projektów. Jeden z nich to autorski projekt, natomiast drugi jest zleceniem zewnętrznym od zaprzyjaźnionej Spółki. Gra „Puppet House” zostanie ukończona już w 3 kwartale 2023 roku. Gra ta została doceniona na Gali Game Connetion 2022 we Francji jako The Best PC Indie Game Award.

Główną wartością naszej spółki jest tworzenie projektów najwyższej jakości. Staramy się, aby były one w 100% dopracowane

– zapewniają przedstawiciele VeCube.

Zarząd Spółki reprezentowany jest przez Marka Dembowskiego. Pełni on funkcję nie tylko Prezesa Zarządu, ale jest również pomysłodawcą wszystkich projektów i głównym programistą. Posiada 15-letnie doświadczenie na silniku Unreal Engine. Umiejętnie kieruje grupą developerską, a stworzony przez niego team współpracuje ze sobą od wielu lat. Cały zespół obecnie liczy 9 osób.

Celem emisji jest zebranie środków na powiększenie zespołu. Równolegle planujemy realizować nasze autorskie projekty, a także przyjmować zlecenia zewnętrzne. Zamierzamy także rozszerzyć portfolio o nowe tytuły. Kolejne osoby w teamie generują koszty związane z zakupem komputerów i potrzebnego do pracy sprzętu. Chcemy także zainwestować w dobrej jakości Motion Capture, tak aby animacje w naszych grach, jak najbardziej odzwierciedlały rzeczywistość

– tłumaczy Marek Dembowski, Prezes Zarządu VeCube.

Wild Side – kluczowy projekt spółki

Kluczowym i zarazem najbardziej wymagającym projektem dla Spółki jest „Wild Side” (wcześniej ”Odludzie”), który został wytypowany przez portale gamingowe jako najbardziej oczekiwana gra 2020 roku. Celem emisji jest także pozyskanie wydawcy dla tego projektu.

W poniedziałek (06.03) wystartowała kampania zapowiadająca start emisji, w ramach której przewidziano specjalne bonusy dla pierwszych osób, które zapiszą się na tzw. alert inwestora. Zapis gwarantuje powiadomienie o starcie emisji w pierwszej kolejności, a także możliwość zostania jednym z pierwszych inwestorów i gwarancję możliwości wpłaty środków. Z dodatkowych bonusów dla osób, które zapiszą się na alert i dokonają wpłaty po starcie emisji, przewidziano m.in. możliwość spotkania z zarządem spółki, przedpremierowe kody do gier studia, dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku dla inwestorów, a nawet możliwość brania udziału w betatestach produkcji.

Możliwość zapisania się na alert inwestora oraz dostęp do przedpremierowych benefitów możliwy jest na stronie pod adresem www.vecube-kampania.pl

Total
1
Shares
Poprzedni wpis

W czym polskie startupy są najlepsze?

Następny Wpis

Początek roku na rynku nieruchomości. Kolejny spadek liczby rozpoczętych inwestycji

Powiązane wpisy

Czym jest Bidenomika i jakie ma założenia?

Prezydent Joe Biden stara się zapoczątkować erę „Bidenomiki”, czyli teorii, która dotyczyć ma w szczególności ludzi zaliczających się do tzw. “klasy średniej”. Jednocześnie podkreśla się, że będzie to główny element kampanii prezydenckiej Bidena w 2024 roku. Jakie są jej założenia, cele i zalety? O tym piszemy poniżej!
Avatar photo
Więcej

Innowacja w biznesie – czym jest?

Innowacja w biznesie to jedno ze słów kluczowych, które pojawia się w misjach i wizjach, kampaniach marketingowych, podczas prezentacji czy wywiadów. Wiele organizacji chce uchodzić za innowacyjne, nie tylko startupy. W ogólnej świadomości innowacja często bywa łączona z technologią. To jednak dużo szersze pojęcie obejmujące nie tylko produkt, ale także proces, organizację czy marketing.
Avatar photo
Więcej