fbpx

Pierwszy zwiastun gry Car Mechanic Manager 2023

Avatar photo
Już znamy grudniową ofertę grudniowej usługi Amazon Prime Gaming. Tym razem na subskrybentów czeka najmocniejszy dotąd zestaw darmowych tytułów. 

W 2023 r. na PC zadebiutuje Car Mechanic Manager 2023, gra ekonomiczna pozwalająca na budowę i rozwój własnego warsztatu samochodowego – zapowiedziało Manager Games S.A. Jak wskazują twórcy, Car Mechanic Manager 2023 połączy w sobie najlepsze cechy tytułów managerskich i gier typu tycoon.

Nad Car Mechanic Manager 2023 pracuje polskie studio Pyramid Games S.A. (m.in. Castle Flipper i Rover Mechanic Simulator). Wydawcą będzie Manager Games S.A., firma należąca do grupy Ultimate Games S.A.

Rozgrywka w Car Mechanic Manager 2023 będzie opierać się głównie na rozwoju warsztatu, zarządzaniu pracownikami, naprawach samochodów oraz dbaniu o kondycję finansową zakładu. Twórcy szykują również m.in. zróżnicowane scenariusze i tryby, a także elementy walki z konkurencją.

Car Mechanic Manager 2023 to unikalny miks tego, co najlepsze w grach managerskich i tycoonach. Gracz będzie miał oczywiście dużo swobody w wyborze podejścia i taktyki, by osiągnąć określone cele, wykazać się efektywnością i zadbać o jak największe zyski. Nie zabraknie też różnych zdarzeń losowych, które mogą mieć – pozytywny lub negatywny – wpływ na sytuację gracza” – mówi CEO Manager Games S.A., Tomasz Sobiecki.

Jak zapowiadają twórcy, w Car Mechanic Manager 2023 gracze znajdą też wiele typów samochodów oraz szeroki zakres specjalistycznego sprzętu. Podstawą i rdzeniem rozgrywki ma być kompleksowy system napraw.

Szczególnie dużo uwagi poświęcamy autorskiemu systemowi napraw i wszystkiemu, co jest z nim związane. W założeniu pojazd, który trafi do warsztatu, będzie mógł mieć jawne usterki, ale też i ukryte wady. To oczywiście do gracza należeć będzie decyzja, co robić w danej sytuacji, a istotne znaczenie mieć będą też umiejętności i specjalizacje poszczególnych pracowników warsztatu. Szykujemy do tego też m.in. unikalne możliwości ustalania sposobów działania pracowników, dzięki czemu praca będzie mogła być w sporej mierze zautomatyzowana” – dodaje CEO Pyramid Games S.A., Jacek Wyszyński.

Car Mechanic Manager 2023 – główne cechy:

  • budowa i rozwój warsztatu samochodowego;
  • wieloetapowy system napraw;
  • wiele typów samochodów;
  • zarządzanie pracownikami;
  • prowadzenie marketingu i walka o rynek.

Premierę Car Mechanic Manager 2023 na PC (Steam) zaplanowano na 2023 r.

Car Mechanic Manager 2023 – Official Reveal Trailer:

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Metro a rynek mieszkaniowy. Dlaczego warto wybrać mieszkanie blisko stacji metra?

Następny Wpis

Polski rynek odnawialnych źródeł energii – rozwój, perspektywy i trendy

Powiązane wpisy

Liftero pozyskało finansowanie. Kolejny krok w rozwoju polskiej branży kosmicznej

W maju br. spółka Liftero poinformowała o zamknięciu pierwszej rundy finansowania. W ramach venture capital pozyskano środki od Sunfish Partners, Freya Capital, bValue oraz aniołów biznesu. Nie ujawniono jednak wysokości rundy. Liftero działa w branży kosmicznej. Zespół dąży do wprowadzenia istotnych zmian w transporcie orbitalnym.
Avatar photo
Więcej

MarTech – szansa czy wyzwanie dla biznesu online?

MarTech to połączenie marketingu i nowych technologii, które w centrum działań stawia odbiorcę. Marketing Technology pozwala na jeszcze lepsze zrozumienie potrzeb klientów w cyfrowej rzeczywistości. Dlaczego MarTech to przyszłość biznesów online? Z jakimi wyzwaniami muszą zmierzyć się firmy wprowadzające rozwiązania na styku marketingu i technologii?
Avatar photo
Więcej