fbpx

Nowinki z Ultimate Games!

Avatar photo

Porcja nowinek od Ultimate Games! Twórcy poczęstowali nas kilkoma trailerami gier, które mocno nawiązują do starych gier arcadowych. Nie zabrakło też kilku strategii i mocnej strzelanki.

Na start, Abyss. Jest to zręcznościowo-przygodowa gra opowiadająca historię nastolatka, który wyrusza w niebezpieczną podróż przez ponure łódzkie ulice i podziemia. Do odkrycia aż 21 poziomów!

Kolejną zręcznościową grą w stylu retro jest Frodoric The Driver. W tej grze musisz przejechać całą trasę tak, aby nie uszkodzić swojej bryki. Do dyspozycji masz wiele rodzajów broni, które pomogą Ci w niszczeniu aut, które staną Ci na drodze.

Dla każdego kto tęskni trochę za dzieciństwem mamy bardzo gorący tytuł, który rozkręci niejednego z Was. Plastic Rebellion to gra, gdzie za plac boju posłuży Ci cały dom, a żołnierzyki i zabawki to Twoi rekruci! W tej grze tower defense odkryjesz, że dom może być miejscem na naprawdę ekscytujące zabawy!

Zmieńmy nieco klimat i przyjrzyjmy się grze Hex Kingdoms. Jest to turowa gra strategiczna osadzona w średniowieczu z motywami fantasy. Rozwiń swoje królestwo, skonfiguruj obronę, wyszkol żołnierzy i potwory, aby stać się jedynym władcą krainy. Inną grą turową jest Gallic Wars: Battle Simulator, w której przebijesz się przez rzymskie legiony. Rozstawiaj swoje wojska, planuj ruchy i używaj magii, aby wygrać. Gra dostępna na X-Boxa.

Na zakończenie coś mocnego. Jeżeli jesteś po długim dniu w pracy i chcesz się odprężyć i trochę postrzelać to odpal Contract Killer. Jest to szybka i dynamiczna strzelanka z widokiem z góry, w której każda śmierć to lekcja, aby bardziej doceniać swoich przeciwników. Zmierz się w tej niełatwej grze i zagraj na Nintendo Switch.


———
#goldeneggsstudio #ultimategames #gamingfactory #steam #nintendo #nintendoswitch #xbox #microsoft #gry #gaming #gamer #turnbasedgames #actiongames #shooter #arcadegames #retrogames #contractkiller #hexkingdoms #gallicwarsbattlesimulator #plasticrebellion #abyss #frodoricthedriver

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Co to jest venture capital? Działalność funduszy VC

Następny Wpis

Nowinki z Ultimate Games! #2

Powiązane wpisy

Premiera Unreal Engine 5

SZACH MACH #7: 5 kwietnia br. podczas transmisji na żywo wydarzenia State of Unreal 2022 swoją oficjalną premierę miała piąta odsłona silnika Unreal Engine. Czy jest to tylko kolejna „nowinka” z branży, czy jednak coś więcej?
Więcej

Ponad 50 miliardów urządzeń podłączonych do sieci do 2030 roku, czyli jak branża IoT zmienia rzeczywistość

Internet Rzeczy (ang. Internet of Things, IoT) to rozwiązania, które coraz powszechniej wkraczają w rzeczywistości pojedynczych użytkowników i dużych organizacji. Smart Home, inteligentne systemy samochodowe czy lodówka, która samodzielnie zamawia brakujące produkty… szacunki wskazują, że na świecie będzie ponad 50 miliardów urządzeń podłączonych do sieci. Rozwiązania oferowane przez branżę IoT stają się coraz popularniejsze, a korzyści z ich stosowania docierają do rosnącej liczby użytkowników.
Avatar photo
Więcej