fbpx

Nowinki z Ultimate Games!

Avatar photo

Porcja nowinek od Ultimate Games! Twórcy poczęstowali nas kilkoma trailerami gier, które mocno nawiązują do starych gier arcadowych. Nie zabrakło też kilku strategii i mocnej strzelanki.

Na start, Abyss. Jest to zręcznościowo-przygodowa gra opowiadająca historię nastolatka, który wyrusza w niebezpieczną podróż przez ponure łódzkie ulice i podziemia. Do odkrycia aż 21 poziomów!

Kolejną zręcznościową grą w stylu retro jest Frodoric The Driver. W tej grze musisz przejechać całą trasę tak, aby nie uszkodzić swojej bryki. Do dyspozycji masz wiele rodzajów broni, które pomogą Ci w niszczeniu aut, które staną Ci na drodze.

Dla każdego kto tęskni trochę za dzieciństwem mamy bardzo gorący tytuł, który rozkręci niejednego z Was. Plastic Rebellion to gra, gdzie za plac boju posłuży Ci cały dom, a żołnierzyki i zabawki to Twoi rekruci! W tej grze tower defense odkryjesz, że dom może być miejscem na naprawdę ekscytujące zabawy!

Zmieńmy nieco klimat i przyjrzyjmy się grze Hex Kingdoms. Jest to turowa gra strategiczna osadzona w średniowieczu z motywami fantasy. Rozwiń swoje królestwo, skonfiguruj obronę, wyszkol żołnierzy i potwory, aby stać się jedynym władcą krainy. Inną grą turową jest Gallic Wars: Battle Simulator, w której przebijesz się przez rzymskie legiony. Rozstawiaj swoje wojska, planuj ruchy i używaj magii, aby wygrać. Gra dostępna na X-Boxa.

Na zakończenie coś mocnego. Jeżeli jesteś po długim dniu w pracy i chcesz się odprężyć i trochę postrzelać to odpal Contract Killer. Jest to szybka i dynamiczna strzelanka z widokiem z góry, w której każda śmierć to lekcja, aby bardziej doceniać swoich przeciwników. Zmierz się w tej niełatwej grze i zagraj na Nintendo Switch.


———
#goldeneggsstudio #ultimategames #gamingfactory #steam #nintendo #nintendoswitch #xbox #microsoft #gry #gaming #gamer #turnbasedgames #actiongames #shooter #arcadegames #retrogames #contractkiller #hexkingdoms #gallicwarsbattlesimulator #plasticrebellion #abyss #frodoricthedriver

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Co to jest venture capital? Działalność funduszy VC

Następny Wpis

Nowinki z Ultimate Games! #2

Powiązane wpisy