fbpx

Komunikat o przekształceniu West Wind Games sp. z o.o. w spółkę akcyjną

Avatar photo
Niniejszym informujemy, że w dniu 16 września 2022 r. nastąpiło przekształcenie spółki West Wind Games Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną.

Wskutek przekształcenia zmianie ulega forma prawna firmy bez zmiany dotychczasowego numeru NIP i Regon oraz numeru rachunku bankowego. Spółce został nadany nowy numer wpisu w rejestrze przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym (nr KRS 0000991689).

Zmiana formy prawnej, a w konsekwencji nazwy spółki nie ma wpływu na kontynuację prowadzonej działalności oraz na ważność zawartych wcześniej umów. West Wind Games S.A. przejęła wszelkie prawa i obowiązki spółki West Wind Games sp. z o.o.

Zachęcamy do śledzenia informacji dotyczącej spółki na westwindgames.com.

Total
12
Shares
Poprzedni wpis

4 ścieżki wyjścia z inwestycji. Jakie są najpopularniejsze możliwości exitu?

Następny Wpis

Ponad 50 proc. polskich sklepów internetowych sprzedaje za granicą. Cross-border w e-commerce

Powiązane wpisy

Gaming: giganci zwalniają, a małe studia szukają specjalistów

Spowolnienie gospodarcze nie ominęło branży gamingowej. W 2022 roku rynek gier zaliczył spadek o 4,3 proc. rok do roku. Nawet wiodący segment jakim są gry mobilne zanotował wartość sprzedaży niższą o ponad 6 proc. Część dużych twórców decyduje się na redukcję zatrudnienia. Z drugiej strony mniejsze studia nie zwalniają tempa i wciąż prowadzą kolejne rekrutacje.
Avatar photo
Więcej

5 pytań do 100 Games. Współpraca z Ultimate Games i rozwój własnych tytułów

Portowanie gier to jeden z filarów działalności 100 Games. Spółka systematycznie rozbudowuje ten pion współpracując z m.in. z Ultimate Games. W każdym tygodniu portfolio portowanych tytułów powiększa się o kilka, a nawet kilkanaście gier. Zapytaliśmy 100 Games, jak układa się współpraca z Ultimate Games, które produkcje zadebiutują jako pierwsze oraz jakie mają plany na najbliższy kwartał.
Avatar photo
Więcej