fbpx

Komunikat o przekształceniu Titanite Games sp. z o.o. w spółkę akcyjną

Avatar photo
Niniejszym informujemy, że w dniu 5 maja 2022 r. nastąpiło przekształcenie spółki Titanite Gmaes Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną.

Wskutek przekształcenia zmianie ulega forma prawna firmy bez zmiany dotychczasowego numeru NIP i Regon oraz numeru rachunku bankowego. Spółce został nadany nowy numer wpisu w rejestrze przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym (nr KRS 0000967228).

Zmiana formy prawnej, a w konsekwencji nazwy spółki nie ma wpływu na kontynuację prowadzonej działalności oraz na ważność zawartych wcześniej umów. Titanite Games S.A. przejęła wszelkie prawa i obowiązki spółki Titanite Games sp z o.o.. Dodatkowo jest to krok zbliżający spółkę do debiutu na parkiecie rynku NewConnect.

Spółka Titanite Games S.A. wybrała już także podmiot, który będzie prowadził rejestr akcjonariuszy – dom maklerski Q Securities S.A.

Czytaj więcej o spółce w artykule „Visual novel – nisza dla Titanite Games”.

Total
12
Shares
Poprzedni wpis

Hossa czy bessa? Zmiany na rynku akcji, obligacji i złota

Następny Wpis

Niepewność rynkowa sprzyja nowym inwestycjom? Analitycy komentują

Powiązane wpisy

Gaming: giganci zwalniają, a małe studia szukają specjalistów

Spowolnienie gospodarcze nie ominęło branży gamingowej. W 2022 roku rynek gier zaliczył spadek o 4,3 proc. rok do roku. Nawet wiodący segment jakim są gry mobilne zanotował wartość sprzedaży niższą o ponad 6 proc. Część dużych twórców decyduje się na redukcję zatrudnienia. Z drugiej strony mniejsze studia nie zwalniają tempa i wciąż prowadzą kolejne rekrutacje.
Avatar photo
Więcej

Electrician Simulator od Gaming Factory z sukcesem debiutuje na platformie Steam

21 września 2022 roku na platformie Steam zadebiutowała pozycja od Gaming Factory. Electrician Simulator to symulator pracy elektryka, który ma szansę rozwijać rodzinną firmę. Chociaż tytuł jest dostępny zaledwie kilka dni już zbiera dobre oceny od graczy. Aż 82 proc. osób, które sprawdziło Electrician Simulator zostawiło pozytywną opinię na platformie Steam.
Avatar photo
Więcej