fbpx

Komunikat o przekształceniu Titanite Games sp. z o.o. w spółkę akcyjną

Avatar photo
Niniejszym informujemy, że w dniu 5 maja 2022 r. nastąpiło przekształcenie spółki Titanite Gmaes Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną.

Wskutek przekształcenia zmianie ulega forma prawna firmy bez zmiany dotychczasowego numeru NIP i Regon oraz numeru rachunku bankowego. Spółce został nadany nowy numer wpisu w rejestrze przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym (nr KRS 0000967228).

Zmiana formy prawnej, a w konsekwencji nazwy spółki nie ma wpływu na kontynuację prowadzonej działalności oraz na ważność zawartych wcześniej umów. Titanite Games S.A. przejęła wszelkie prawa i obowiązki spółki Titanite Games sp z o.o.. Dodatkowo jest to krok zbliżający spółkę do debiutu na parkiecie rynku NewConnect.

Spółka Titanite Games S.A. wybrała już także podmiot, który będzie prowadził rejestr akcjonariuszy – dom maklerski Q Securities S.A.

Czytaj więcej o spółce w artykule „Visual novel – nisza dla Titanite Games”.

Total
12
Shares
Poprzedni wpis

Hossa czy bessa? Zmiany na rynku akcji, obligacji i złota

Następny Wpis

Niepewność rynkowa sprzyja nowym inwestycjom? Analitycy komentują

Powiązane wpisy

5 pytań do: Revenge Studios. Wciągające fabuły i niepowtarzalna estetyka w jednym

Revenge Studios to zespół kreujący niezwykłe historie, na długo pozostające w głowach i sercach graczy. Połączenie wiedzy i doświadczenia grupy weteranów gamingu z koncepcjami uzdolnionych artystów pozwala tworzyć niepowtarzalne fabuły. Studio przykłada uwagę do detali i nowatorskich rozwiązań dostarczając graczom emocjonalną rozgrywkę na najwyższym poziomie.
Avatar photo
Więcej

CD Projekt nie zwalnia tempa. Duże szanse na sukces Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Cyberpunk 2077 to produkcja, która od samego początku wzbudzała ogromne oczekiwania. Niestety, po premierze w grudniu 2020 roku, wiele osób poczuło się rozczarowanych ze względu na liczne problemy techniczne i niedopracowanie niektórych aspektów rozgrywki. Z czasem CD Projekt udało się wyeliminować niedogodności, a już we wrześniu br. na rynku pojawi się rozszerzenie Phantom Liberty. Czy ma szansę odnieść sukces na rynku?
Avatar photo
Więcej