fbpx

Gracze dla graczy. 100 Games i kolejne nowości na rynku gier

Avatar photo
Własne tytuły, porty dla gier wydawanych na PC czy quality assurance i project consulting. Spółka 100 Games to zespół miłośników gier, który dynamicznie działa na polskim i międzynarodowym rynku. Na każdym etapie skupia się przede wszystkim na odbiorcach w ramach user experience oraz user interface. Efekt? Tytuły, które pokochali gracze na całym świecie.

Horror? Roguelike? A może gra platformowa? Spółka nie tylko wspiera produkcje partnerów w ramach quality assurance i project consulting, ale pracuje również nad własnymi tytułami. Profil działalności 100 Games to również szerokie portfolio współprac w ramach portingu. 

100 Games, czyli gracz na pierwszym miejscu

Spółka funkcjonuje w ramach trzech głównych działalności: QA i consulting, porting oraz development. 

QA i consulting 

100 Games dba o najwyższą jakość projektów. Spółka skupia się nie tylko na wyszukiwaniu błędów oraz ich przyczyn, ale idzie znacznie dalej. W ramach współpracy partnerzy otrzymują pełną wiedzę na temat stanu projektów i potencjalnych zagrożeń – z dużym naciskiem na user experience, interfejs użytkownika (projekt, jakość mechaniki, fabuła, grafika itp.) oraz opcje dostępności. Zespół specjalistów doradza koncepcje oraz opiniuje dokumentację projektową. Niejednokrotnie weryfikuje również poziom umiejętności zespołów developerskich. 

Porting 

Spółka pracuje na silniku Unity, Unreal Engine i Game Maker Studio 2, ale nie ogranicza się wyłącznie do tego oprogramowania. 100 Games przygotowuje porty gier wydanych na PC, na różne platformy, gdzie wydawcą jest Ultimate Games. Testuje również gry UG albo produkowane na zlecenie. 

W ramach portingu powstały takie produkcje jak: Fishing Adventure, Ships17, Ultimate Summer czy Farming Life. 

Development 

Spółka wykorzystuje wiedzę i doświadczenie nie tylko do zapewniania jakości gier producentów, z którymi współpracuje, ale również przy tworzeniu własnych tytułów, np. Kidnap Me, Spelldash czy Elfin. 100 Games opiera się nie tylko na pasji i miłości do gier, ale także doskonałym zapleczu technicznym.

To dopiero początek 

Spółka planuje debiut na NewConnect na przełomie 2022/2023. 100 Games jest w trakcie opracowywania niezbędnej dokumentacji. 

Rozwija również współpracę z Gaming Factory, doradzając przy produkowanych tytułach

oraz zapewniając opiekę nad jakością projektów spółki. Wieloletnia współpraca z Ultimate Games pozwoliła zdobyć niezbędne doświadczenie i wypracować skuteczny system działania z partnerami. Z usług 100 Games w zakresie QA i project consulting korzystają również inne podmioty z grupy UG i PLW.

W 2022 roku spółka koncentruje się na powiększaniu bazy kontraktów związanych z działalnością w ramach portów gier na platformy Nintendo, Microsoft XBOX i Sony PS. 

Kolejny krok to rozwój własnych tytułów – Kidnap Me, Spelldash, Elfin oraz True Virus. 

Total
1
Shares
Poprzedni wpis

Biała lista podatników VAT, czyli jak zweryfikować kontrahentów

Następny Wpis

Kim jest mikroprzedsiębiorca?

Powiązane wpisy

Cyberpunk 2077 – co nowego?

SZACH MACH #2: 15 lutego odbyła się transmisja organizowana na platformie Twitch, na której zostały zaprezentowane nowości na temat aktualizacji „nieszczęsnego” Cyberpunka 2077. Czy po ponad roku od premiery jesteśmy w stanie powiedzieć, że tytuł został naprawiony, spełniając oczekiwania graczy?
Więcej

Outdoor wciąż zaskakuje. Innowacje w cyfrowych reklamach zewnętrznych 

Transformacja cyfrowa nie omija również reklam zewnętrznych. Innowacyjne technologie pozwalają na kreowanie nowych form komunikacji marketingowej, zwiększając skuteczność zakładanych celów. Narzędzia cyfrowe dostarczają więcej danych dotyczących podejmowanych kroków w reklamie outdoor. Eksperci zwracają uwagę na tworzenie się nowego medium wykorzystującego najlepsze cechy tradycyjnej reklamy zewnętrznej w połączeniu z rozwiązaniami online. 
Avatar photo
Więcej

Larry the bird odfrunął – zastąpiła go litera X 

Elon Musk szokować lubi i robi to chętnie. Ostatnimi czasy głośno było o samym Musku i jego potencjalnej walce z Markiem Zuckerbergiem w rzymskim Koloseum, dużo pojawiało się informacji na temat pozwu złożonego przeciw firmie Meta w kontekście aplikacji Threads. Jednak bez wątpienia najważniejszą informacją powiązaną z kontrowersyjnym miliarderem, jest kompletny rebranding Twittera, który już teraz został przekształcony w X.
Avatar photo
Więcej