fbpx

Gaming Factory z kolejną premierą. Nowy DLC do Electrician Simulator 

Avatar photo
Gaming Factory zapowiedziało, że jeszcze w maju na rynku pojawi się rozszerzenie Electrician Simulator: Smart Devices, czyli popularnego symulatora pracy elektryka, który ma szansę rozwijać rodzinną firmę.
Electrician Simulator na szczycie 

Electrician Simulator to najlepiej sprzedający się tytuł w portfolio Gaming Factory. Dotychczas sprzedano ponad 80 tys. kopii. 31 maja pojawi się rozszerzenie Electrician Simulator: Smart Devices. DLC ma pojawić się na głównej stronie sklepu, a cena wyniesie 5,99 USD. 

Mateusz Adamkiewicz, prezes zarządu Gaming Factory S.A.:

Po udanej zapowiedzi Japanese Drift Master idziemy za ciosem i ogłaszamy premierę DLC do naszej najlepszej dotychczasowej produkcji, czyli Electrician Simulator. Dodatek pod nazwą Smart Devices zadebiutuje na platformie Steam 31 maja. Co bardzo istotne, tytuł otrzyma od platformy wsparcie premierowe i będzie widoczny na głównej stronie sklepu. Dotychczas sprzedało się już ponad 80 tys. kopii. Liczymy, że dzięki premierze dodatku sprzedaż znowu podskoczy. Zgodnie z zapowiedzią wersja gry, wzbogacona właśnie o ten dodatek, pojawi się na konsolach pod koniec 2023 roku lub na początku przyszłego. Prace portingowe już trwają.

W ramach dodatku Smart Devices pojawią się urządzenia smart, które gracz będzie mógł naprawiać, np. głośniki, czujniki czy kamery. Poza tym dostępna będzie również nowa lokacja oraz zadania wydłużające łączny czas gry.

Electrician Simulator pozwala wcielić się w zawód elektryka. Fabuła koncentruje się na tworzeniu prostych instalacji – montowaniu gniazdek, paneli, wtyczek oraz żyrandoli. Wraz ze zdobytym doświadczeniem gracz zyskuje dostęp do narzędzi umożliwiających realizację skomplikowanych zleceń. Gra ma zapewnić przede wszystkim dobrą zabaw i relaks, a niektóre elementy codziennej pracy prawdziwych elektryków zostały uproszczone. Producenci zwracają uwagę, że duży nacisk położono na odwzorowanie oświetlenia oraz różnorodność. Gracz ma szansę nie tylko sprawdzić się podczas wymiany instalacji w obiekcie, ale również przy stole warsztatowym, np. podczas naprawiania różnych przedmiotów potrzebnych do realizacji zleceń. 

Twórca Electrician Simulator, czyli Take IT Studio! to młode studio, ale budowane przez doświadczonych specjalistów. Dotychczas zrealizowało 14 projektów w ciągu zaledwie 2 lat na rynku. Take IT Studio! tworzy własne produkcje oraz działa na zlecenie, a bogate doświadczenie zdobyte przez lata pracy pozwala tworzyć tytuły na najwyższym poziomie. Oprócz Gaming Factory wydawcą jest również Ultimate Games.

Obecnie Gaming Factory pracuje nad portem, który ma być dostępny na konsole już na przełomie 2023 i 2024 roku. 

Gaming Factory nie zwalnia tempa

W maju Gaming Factory przedstawiło trailer nowej produkcji, która ma dorównać największym tytułom w kategorii gier wyścigowych. Japanese Drift Master ma prześcignąć kultowe tytuły w branży gier wyścigowych. Gracze bardzo dobrze przyjęli zwiastun, a liczba zapisów na karcie Steam przekroczyła 50 tys. w ciągu mniej niż miesiąca. 

Total
1
Shares
Poprzedni wpis

Fotowoltaika w Polsce znów bije rekordy. Czy to oznaka stabilizacji? 

Następny Wpis

Planowane ułatwienia w inwestycjach w biogazownie rolnicze 

Powiązane wpisy

Znamy premierę gry Drill Deal – Oil Tycoon

Manager Games, wydawca i producenta gier wideo, wybrał datę premiery Drill Deal – Oil Tycoon. Gra z gatunku tycoon zadebiutuje 9 marca. Spółka pracuje jednocześnie nad swoim flagowym projektem Car Mechanic Manager 2023 oraz Bicycle Mechanic Simulator, City Rebuilder, Russian Diamond Mine Manager i Depth Tycoon.
Avatar photo
Więcej