fbpx

Farming life już tuż tuż!

Avatar photo

już 18 października serdecznie zapraszam na platformę Steam , gdzie swoją premierę będzie miało Farming Life. Producentem gry jest Pyramid Games, a rolę wydawcy pełnią spółki Gaming Factory i Ultimate Games. Gra zostanie wydana na PC, a w zależności od wyników sprzedażowych planowana jest także wersja konsolowa.

Farming Life to relaksująca gra farmerska z grafiką w rzucie izometrycznym. Jest połączeniem symulatora farmy, strategii ekonomicznej i gry typu city-builder. Głównym zadaniem gracza jest odbudowa świetności rodzinnej farmy poprzez rozwijanie konkurencyjnych gałęzi produkcyjnych oraz zarządzanie pracownikami.

Gra cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony graczy, a tak opowiada o niej Kamil Koryszewski, Project Manager w Gaming Factory:

Farming Life oferuje wiele zróżnicowanych możliwości, co z pewnością spodoba się graczom, którzy chcą poznać wiejskie życie i przekonać się jak wygląda prowadzenie farmy. Tytuł skupia w sobie kilka gatunków, co na wstępie zwiększa docelową grupę jego odbiorców. Farming Life jest w pewnej mierze grą przypominającą SimCity, choć – zamiast miasta – koncentrujemy się na farmie.”

Steam:

https://store.steampowered.com/app/1031270/Farming_Life/

Zwiastun:


———
https://pyramid.games/category/farming-life-pl/

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Młodzi startupowcy, którzy chcą zmienić świat

Następny Wpis

Break&Wash stawia pralko-suszarki na stacjach paliw

Powiązane wpisy

W jaki sposób AI może pomóc w e-commerce?

Na rynku dostępnych jest coraz więcej rozwiązań AI odpowiadających różnym potrzebom odbiorców. Sztuczna inteligencja zmienia e-commerce nie tylko z perspektywy właścicieli platform, ale również klientów. Część narzędzi oraz rozwiązań na stałe wpisała się w codzienność w branży, np. chatboty czy retargeting. Obecnie o sukcesie biznesu świadczy m.in. umiejętność dopasowania się do zmiennego otoczenia. Jednym z obszarów wymagających uwagi w branży e-commerce jest rozwój nowych technologii. Konkurencyjny rynek wymaga szybkiego reagowania na trendy i zmiany potrzeb oraz wymagań klientów.
Avatar photo
Więcej