Polacy mogą uczestniczyć w darmowym kursie, na którym dowiedzą się jak prowadzić inwestycje na giełdzie

Inwestycje, widowisko i nauka w równym stopniu.

Break&Wash stawia pralko-suszarek na stacjach benzynowych i miejscach obsługi Inwestycje, widowisko i nauka w równym stopniu. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak rozpocząć przygodę z inwestycjami, mamy dla Ciebie interesującą propozycję na najbliższe tygodnie: całkowicie bezpłatny kurs online prowadzony przez jednego z najbardziej uznanych analityków i traderów w naszym kraju, który regularnie współpracuje ze znanymi mediami w Polsce takimi jak Investing.com czy PoznajRynek.pl. Z jego doświadczenia skorzystała już liczna grupa polskich inwestorów, a elementy jego strategii znalazły uznanie wśród setek giełdowych graczy.

Chciałbyś uczyć się inwestowania pod okiem jednego z najlepszych polskich analityków? Międzynarodowy broker Trade.com rozpoczyna nową inicjatywę i obiecuje zdradzić całej Polsce sekrety tradingu oraz inwestycji na giełdzie zupełnie za darmo.

Brzmi spektakularnie i tak właśnie jest. Uczestnicy usłyszą eksperta, wyjawiającego wszystkie swoje sekrety podczas ponad 2 godzin trwania kursu online w formie video, do którego uzyskają dostęp w dowolnym momencie, tak, aby hormonogram kursu nie był problemem.

Udział w tym kursie tradingowym jest całkowicie bezpłatny, a rejestracja odbywa się przez internet.

Zabawa i nauka

Kursy, opierają się na koncepcji, w której uczestnicy dobrze się bawią ucząc się, a sam kurs to połączenie widowiska i nauki, podczas którego uczestnicy będą mogli osobiście dowiedzieć się, jak i kiedy powinno się inwestować, jak ocenić ryzyko związane z inwestycjami, jak działa psychologia inwestora, jak ograniczać możliwe straty i zoptymalizować zyski, jak pracować z rozmaitymi produktami finansowymi oraz jakie są najczęstsze błędy popełniane przez początkujących.

Ponadto najodważniejsi uczestnicy będą mieli okazję wykorzystać uzyskaną wiedzę w praktyce poprzez darmowy symulator giełdy, który umożliwia grę fikcyjnym kapitałem z zerowym ryzykiem.

Jakie osoby zapisują się na takie wydarzenia? Sami uczestnicy odpowiadają na to pytanie: „Wszyscy, którzy są miłośnikami finansów z nienasyconym apetytem na wiedzę i poznanie umiejętności finansowych”. Jedną z głównych zalet tego kursu jest fakt, że żadna wcześniejsza wiedza nie jest wymagana.

a miejsca rozchodzą się w szybkim tempie.

———
Zarek Bosko
mistermarketpro.com

Total
0
Shares
Poprzedni wpis

Co nowego w świecie gier?

Następny Wpis

Polacy przeznaczyli rekordową ilość gotówki na zakup mieszkań, w pierwszej połowie 2021 roku

Powiązane wpisy

6 najpopularniejszych barier w rozwoju startupów w Polsce

Startupy mierzą się z wieloma wyzwaniami. Część z nich, np. szybkie tempo zmian prawnych czy biurokracja to bariery spotykające firmy na wszystkich etapach rozwoju. Z kolei niektóre jak pozyskiwanie finansowania, walka o specjalistów czy presja płacowa to bariery charakterystyczne dla rynku młodych innowacyjnych przedsiębiorstw.
Więcej

CSR w praktyce

Społeczna odpowiedzialność biznesu (ang. CSR - Corporate Social Responsibility) to nie tylko marketingowy slogan, ale codzienność wielu firm. Coraz częściej przedsiębiorstwa rozumieją, jak duży wpływ wywierają na otoczenie. Światowe kryzysy gospodarcze sprawiają, że w działania angażują się niemal wszystkie firmy - nawet te, które dotychczas nie wykazywały inicjatywy. Jakie narzędzia wykorzystuje CSR? Jak na pandemię reagowały polskie firmy?
Więcej
Dołącz do naszego
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy i ciekawostki.
NewsletterA
Dołącz do naszego
Nefs.pl dostarcza praktyczne informacje, sprawdzone analizy, podstawy i ciekawostki.
NewsletterA