fbpx

Assassin’s Creed Mirage – powrót do korzeni

Avatar photo
Ubisoft zapowiedział Assassin’s Creed Mirage, a fani mogą się spodziewać mocnych emocji i powrotu do korzeni rozgrywki. Trzynasta odsłona serii zaplanowana jest na 12 października 2023 roku.
Więcej parkouru, więcej skradanek!

Tym razem twórcy skupiają się na pogłębieniu doświadczenia parkouru i skradanek, oferując mniej elementów RPG i bardziej intensywne doświadczenie roli skrytobójcy. Assassin’s Creed Mirage będzie dostępny na wszystkich platformach, włącznie z PC, Xbox One, Series X i S oraz PlayStation 4 i 5.

Tryb Historia Bagdadu

Ubisoft sięga po historyczne inspiracje, umieszczając w tle historyczny Bagdad. Twórcy podjęli współpracę z muzeami, aby zgłębić wiedzę na temat wiary, ekonomii, życia codziennego i nauki, co przyczynić się ma do głębszego zanurzenia graczy w realiach tamtych czasów. Zapiski historyczne staną się ciekawymi elementami gry, dodając grze wartości edukacyjnej i wzbogacając rozgrywkę. Nie jest to pierwszy przypadek, gdy twórcy w dużym stopniu skoncentrowali się na wierności realiom historycznym – podobnie jest na przykład z grą Assassin’s Creed Unity, gdzie mamy do czynienia z kopią XVIII-wiecznego Paryża w skali 1:1. O grze było głośno w momencie pożaru słynnej katedry Notre-Dame, gdy twórcy udostępnili grę w całości za darmo.

11 lat przed wydarzeniami z Assassin’s Creed: Valhalla

W grze Assassin’s Creed Mirage wcielimy się w postać Basima Ibn Ishaqa, śledząc jego drogę od złodziejaszka do zabójcy działającego w Zakonie Ukrytych. Akcja gry rozgrywa się w roku 861 – 11 lat przed wydarzeniami z poprzedniej części, Assassin’s Creed: Valhalla. Gracze mogą spodziewać się emocjonującej przygody, której towarzyszyć będzie rozwinięta fabuła.

Innowacyjna koszulka, by poczuć ból

Nie zabraknie również innowacyjnych doświadczeń. Ubisoft nawiązał współpracę z firmą odzieżową OWO, wprowadzając koszulkę wyposażoną w technologię haptyczną. Dzięki niej gracze będą mogli poczuć uderzenia sztyletu i doświadczyć innych efektów wibracyjnych, intensyfikując tym samym wrażenia z rozgrywki. To prawdziwa gratka dla fanów realizmu i duży krok w kierunku interaktywnego gamingu.

Koszulkę wraz z grą oraz 20 woreczkami żelowymi imitującymi prawdziwą krew, gracz otrzyma w pakiecie w dniu premiery. Za taki zestaw zapłacić będzie musiał 499 euro.

Total
1
Shares
Poprzedni wpis

Instalacja słoneczna w Poznaniu — czyli Volkswagen i Quanty Energy

Następny Wpis

Powrót Orki. Wraca temat zakupu łodzi podwodnych dla Marynarki Wojskowej.

Powiązane wpisy

Radiance. Zarządzaj elektrownią jądrową bez wychodzenia z domu

Kieruj nowoczesną elektrownią jądrową w Radovii - górzystej i zapomnianej krainie. Gra symulacyjna Radiance pozwala wcielić się w rolę młodego chłopaka Ivana, który właśnie otrzymał pracę w elektrowni. Jak przetrwać kolejny dzień? Czego potrzebujesz do naprawy awarii? Przekonaj się, czy uda Ci się osiągać awanse i rozwiązać intrygi na najwyższych szczeblach zakładowej władzy.
Avatar photo
Więcej

Forever Skies, czyli polski survival dla każdego

Forever Skies to gra przygodowa, kładąca nacisk na elementy survivalowe. Zadaniami gracza, który jako naukowiec trafia do postapokaliptycznego, pokrytego toksycznym pyłem świata są eksplorowanie, zbieranie materiałów, budowanie, badanie i tworzenie w świecie pełnym zasadzek i niebezpieczeństw. To wszystko po to, aby móc zbadać zniszczoną i opuszczoną Ziemię, setki lat po katastrofie ekologicznej oraz znaleźć lekarstwo na chorobę, która uśmierca ocalałych.
Avatar photo
Więcej