fbpx

5 pytań do: Revenge Studios. Wciągające fabuły i niepowtarzalna estetyka w jednym

Avatar photo
Revenge Studios to zespół kreujący niezwykłe historie, na długo pozostające w głowach i sercach graczy. Połączenie wiedzy i doświadczenia grupy weteranów gamingu z koncepcjami uzdolnionych artystów pozwala tworzyć niepowtarzalne fabuły. Studio przykłada uwagę do detali i nowatorskich rozwiązań dostarczając graczom emocjonalną rozgrywkę na najwyższym poziomie.

Celebrity Life, Ally and Dark Fatum czy Alice – House of Pain to tylko część projektów Revenge Studios. Developerzy zdobywali wiedzę i doświadczenie współpracując z topowymi studiami. Tytuły wyróżniają się wciągającą fabułą przenoszącą gracza w niepowtarzalne światy oraz warstwą wizualną na najwyższym poziomie. 

Redakcja Nefs: Co udało się osiągnąć Revenge Studios w ostatnich miesiącach? 

Intensywnie pracowaliśmy nad projektem Afterlife – w kwietniu odbył się transfer do UE5. Wcześniej na przełomie lutego i marca uruchomiliśmy własny dział motion capture. Nagraliśmy dwa trailery, które będą dostępne już wkrótce. Uruchomiliśmy również dev loga z wykorzystaniem motion capture. Ważny krok to podpisanie umowy z Steamexpersts i uruchomienie stron na steam. Zaczęliśmy również aktywnie działać w obszarze marketingu. 

Redakcja Nefs: Produkujecie własne gry, czy działacie również w segmencie wydawniczym?

Produkujemy wyłącznie własne tytuły. 

Redakcja Nefs: Jak wygląda zespół Revenge Studios? Planujecie rekrutacje w najbliższym czasie?

Zespół aktualnie składa się z senior programisty oraz dwóch programistów, dwóch senior level designerów, concept art./UI artist, art. Directora/Sr Character Artisty, dwóch osób zatrudnionych na stanowiskach Character Artist/3D Artist oraz  Shader Artist. Współpracujemy także z zewnętrznym studiem do animacji.

Redakcja Nefs: Jakie są plany wydawnicze na najbliższy kwartał? 

Plan na najbliższy czas to przede wszystkim koncentracja na projekcie Afterlife. Na przełomie czerwca i lipca chcemy zamknąć mechaniki, w sierpniu/wrześniu ukończyć lokacje do gry, a pod koniec roku (październik – listopad) release gry. Pracujemy również nad Alice House of Pain (RS Universe) – we wrześniu transfer gry na UE5,  a pod koniec roku ukończenie lokacji do gry – na początku 2023 roku release gry. 

Jeżeli chodzi o Celebrity Life to zaplanowaliśmy release gry na drugi kwartał 2023 roku.

Redakcja Nefs: Co jeszcze wydarzyło się w ostatnim czasie?

Podpisaliśmy umowę wstępną z CAA (Creative Artists Agency, Cooper Patterson) oraz Iphandler oraz Community Villa w ramach obsługi marketingowej. Rozpoczęliśmy rozmowy z Smok Ventures, Sii Polska oraz KSP Polonia w obszarze współpracy na arenie e-sportowej. 

Rozpoczęliśmy procedury starania się o 100 000 USD megagrants, a także podpisaliśmy list intencyjny z ESE Entertainment. 

Zakończyliśmy implementację sklepu RS oraz prace nad demem do Project Afterlife (testy po przejściu na UE5) a następnie planujemy wysyłkę do wydawców, z którymi rozpoczęliśmy już w 2021 rozmowy – Koch Media, Nacon, Feardemic, All in Games, Paradox, Slitherin,  Deadalic, 1C, Orointeractive, Just for Games,  505Games, 10myth, Leonardo Interactive i paroma innymi wydawcami. 

Rozpoczęliśmy również rozmowy z Tencentem oraz podpisaliśmy listy intencyjne i rozpoczęliśmy rozmowy z Erebor Capital. 

Pracujemy także nad rozmowami z potencjalnym inwestorem z USA. 

Total
1
Shares
Poprzedni wpis

Walka z inflacją. Czy rosnącą inflację da się zatrzymać?

Następny Wpis

6 najpopularniejszych barier w rozwoju startupów w Polsce

Powiązane wpisy

Okiem eksperta: Zmiany dotyczące alternatywnych spółek inwestycyjnych

6 czerwca 2023 r. Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o zmianie niektórych ustaw w związku z zapewnieniem rozwoju rynku finansowego oraz ochrony inwestorów na tym rynku. 16 czerwca 2023 projekt ustawy skierowano do I czytania na posiedzeniu Sejmu, 11 lipca 2023 r. natomiast odbyło się II czytanie. Na temat nadchodzących zmian wypowiada się Anna Pałejko, doradca zarządu Flash Ventures.
Avatar photo
Więcej