fbpx

3 produkcje White Pig Games, które musisz znać

Avatar photo
Jak kierować elektrownią atomową? Kto doprowadził do katastrofy lotniczej? Czego potrzebujesz do ucieczki z płonącego budynku? Studio White Pig Games tworzy wciągające fabuły, które zaskoczą nawet doświadczonych graczy. Jakie produkcje znajdujące się na globalnej liście życzeń Steam warto znać?

Jak kierować elektrownią atomową? Kto doprowadził do katastrofy lotniczej? Czego potrzebujesz do ucieczki z płonącego budynku? Studio White Pig Games tworzy wciągające fabuły, które zaskoczą nawet doświadczonych graczy. Jakie produkcje znajdujące się na globalnej liście życzeń Steam warto znać? 

White Pig Games działa na rynku od 2001 roku. Na początku studio specjalizowało się w tworzeniu postprodukcji obrazu, animacji oraz specjalistycznego oprogramowania na potrzeby światowych marek. Obecnie twórcy wykorzystują autorskie mechaniki projektując gry m.in. strategiczne, ekonomiczne i historyczne. 

Radiance. Elektrownia jądrowa w Twoich rękach 

O czym jest gra?

Przenieś się do świata Radovii – zapomnianej, górzystej krainy słynącej z braku jakichkolwiek zasobów naturalnych, upadającego rolnictwa, mocnego Antidotum i agresywnych szerszeni. Ale wkrótce to się zmieni. Za milionowe, zagraniczne dotacje, wybudowano nowoczesną elektrownię atomową. Dzięki niej, elektryczność popłynie szerokim strumieniem, a dobrobyt zapuka do każdego domostwa. 

Wciel się w postać Ivana, młodego chłopaka, który otrzymał pracę w nowej elektrowni atomowej. W skorumpowanym świecie Radovii połowa budżetu na budowę zakładu zniknęła. Ivan współpracując z niewykształconą załogą czuwa nad działaniem elektrowni. Fabuła wciąga w świat skomplikowanych awarii, romansów z bufetową i intryg zarządców.  

Symulator zaskakuje dopracowaną grafiką pozwalającą wczuć się w rolę pracownika elektrowni. Studio zadbało o wszystkie szczegóły – od rozbudowanej scenerii wnętrza zakładu, przez możliwości reagowania na awarie aż po wątki związane z relacjami. Radiance to jedna z niewielu gier na rynku, która pozwala kierować elektrownią jądrową niemal z prawdziwego zdarzenia. 

Plane Accident. Gratka dla fanów lotnictwa 

Interesujesz się lotnictwem? Śledzisz popularną serię dokumentalną o katastrofach w przestworzach? Poznaj Plane Accident!

Jako Ted Harris, inspektor ds. katastrof lotniczych, poznaj przyczyny katastrofy w  małej miejscowości Donkey Hole. Zostajesz zdany na siebie – chwilę po przyjeździe Twój przełożony Jeff Blum dostał rozległego zawału po zjedzeniu 18 pączków. 

Zabezpiecz miejsca katastrof lotniczych, udziel pomocy osobom, które przeżyły wypadek oraz poznaj przyczyn ich wystąpienia. Gracz musi zabezpieczyć jak największą ilość dowodów – szczątków maszyn oraz innych przedmiotów, a także posłuchać zeznań świadków. Każde zdarzenie jest inne. 

Jak poznać przyczyny zajścia? Przeczesz teren w poszukiwaniu wraku i zapewnij zapasy rozbitkom uwięzionym w rozległej tundrze. Zmierz się z członkami kartelu narkotykowego, którzy będą chcieli odzyskać przemycany w awionetce towar.

Plane Accident to prawdziwa gratka dla fanów lotnictwa. Wczuj się w klimat katastrofy lotniczej w domowym zaciszu. Fabuła zaskakuje zwrotami akcji, a warstwa graficzna pozwala przenieść się do małego miasteczka. Połączenie lotnictwa z zagadką na najwyższym poziomie. 

Save Yourself. Uciekaj jak najszybciej 

Co zrobić, kiedy w wieżowcu wybucha pożar? Jak uciec z tonącego statku? Sprawdź swój spryt i pomysłowość w fabule Save Yourself. Znajdź drogę ucieczki i przeżyj wykorzystując posiadane przedmioty. 

Save Yourself to emocje, które warto przeżywać jedynie w wirtualnej rzeczywistości. Walka z żywiołami, grawitacją i czynnikami zewnętrznymi. Znajdź przedmioty, dzięki którym przetrwasz. Wykorzystaj je do stworzenia gadżetów niezbędnych do przeżycia. Rozwiąż zagadki, aby odnaleźć drogę ucieczki. 

Planowana data premiery: 2022

White Pig Games. Ponad 20 lat doświadczenia 

White Pig Games od ponad 20 lat specjalizuje się w postprodukcji obrazu, animacji oraz tworzeniu specjalistycznego oprogramowania. Od 2012 roku spółka zajmuje się projektowaniem gier. Zespół tworzą doświadczeni specjaliści, którzy od najmłodszych lat wiedzieli, co chcą robić w życiu. 

White Pig Games postawiło sobie za cel zapewnienie najwyższej jakości rozrywki. Kreuje światy, które pozwalają odetchnąć od codziennych obowiązków. Wieloletnie doświadczenie w pracy z filmem, animacjami i rekonstrukcjami historycznymi pozwala tworzyć wciągające fabuły.  

W 2021 roku spółka połączyła siły z partnerem działającym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Spółka Duality Games objęła udziały w zamian za wsparcie merytoryczne, wydawnicze i zleceniodawcze. 

Total
9
Shares
Poprzedni wpis

Plany GPW na 2022 rok

Następny Wpis

Fundusze kupują mieszkania w Polsce

Powiązane wpisy

Kryptowaluty, NFT, kolekcjonerskie zabawki – sposób na fortunę?

Trwająca pandemia koronawirusa mocno uderzyła w światowe rynki finansowe. Krwawe przeceny na giełdach i późniejsze, spektakularne odbicia po to, by za jakiś czas zanurkować znowu? Rosnące rentowności obligacji, które powodują, że papiery dłużne nie są już dość przewidywalną oazą spokoju? To aktualna rzeczywistość. Nie dziwi więc, że inwestorzy szukają alternatyw dla tradycyjnych form inwestowania.
Avatar photo
Więcej

Co Polacy myślą o metawersum i rozszerzonej rzeczywistości?

Z badań przeprowadzonych przez Ipsos dla Światowego Forum Ekonomicznego wynika, że jedynie 27 proc. Polaków słyszało o metawersum, ale o rozszerzonej rzeczywistości już ponad 90 proc. Większość z ankietowanych (51 proc.) ma pozytywny stosunek do prezentowanych rozwiązań. Globalne badanie wykazało, że podobne odczucia mają głównie wschodzące rynki, a największą świadomością istnienia rozwiązań oraz przychylnością wykazują się młodzi dorośli z wyższym wykształceniem.
Avatar photo
Więcej